Makyaj Önerileri

Doğallığın Son Hali “Nude Ruj Örnekleri”

Doğallık hiç bu kadar seksi olmamıştı. Bundan böyle kontür makyajı dahi yapsanız, aşırıya gitmemeniz kısaca organik olabilmenizin size artı puan getireceği bir dönemde olsak da ara sıra makyajla aşırı düzeltilmiş yüz hatlarını görebiliyoruz; fakat ne kadar düzeltme yapmış olursanız yapın, naturel kalabilmek sizi makyaj mevzusunda başarıya ulaşmış kılacaktır.

Naturel görünebilmek ise doğal olarak ki renkler ve naturel görünümlü makyaj tüyolarını uygulama kabiliyetiniz ile ilgili olacaktır. Biz bu yazımızda yüz hatlarımızda oldukça önemli bir yeri olan dudakları ele alarak, size Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örneklerinin sözünü açmak istiyoruz. Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Rujlar ile, isterseniz tamamen ve hakikaten naturel olabileceğiniz gibi, isterseniz dudak dolgunlaştırma gibi bazı makyaj tüyolarını kullanarak naturel fakat düzeltilmiş bir yüz hattına kavuşabilirsiniz.

Pigmentasyonu kısaca renk vermesi azca olan bir nude ruj ile, kendi naturel halinizi en fazla yansıtma şansına sahip olmuş olursunuz. Fakat daha dolgun ve naturel dudaklar için de bu Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örnekleri ile bazı ufak makyaj hileleri ve numaralarını uygulayarak naturel dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Peki nude renk ne demek, bu mevzuda ise şunu söyleyebiliriz ki, ten rengine en yakın olan renkler nude olarak adlandırılmaktadır ve ”nüud” diye okunmaktadır. Siz de Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örneklerine göz atmak için ekteki videolarımızı ve Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örnekleri galerimizi inceleyiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu