Desenli Bayan Babet Modelleri

Desenli Bayan Babet Modelleri
25 Mart 2017 tarihinde eklendi, 104 kez okundu.

Bahar sezonu ile hanımların ayakkabı modelleri seçimlerinde değişimlerde yer almıştır. Zira bahar aylarında hanımların bilhassa ayakkabılarda aramış oldukları rahatlığı ve konforu en fazla bu babet tasarımlarında bulmaktadırlar.

Fakat yazlık ve bahar sezonların da ayakkabılarda renkler ve bilhassa desenlere ihtiyaç duyulan itina gösterilmesinden ötürü son tasarımlar da desenli kadın babet modelleri görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Ayakkabılar da ve babetlerde desen söz mevzusu olunca öncelik olarak çiçek desenleri sıkça kullanılmaktadır. Zira gerçekleştirilen çiçek desenlerinin hem güzel duyu güzellik açısından hem de şıklık yönünden ayrı bir stili ve tarzı yansıtmayı başarmaktadır. Aslına bakarsan babetlerin çoğu zaman spor ayakkabı niteliğini sergilemesi nedeni ile aksesuar olarak üstüne ip bağcıklar dahil edilmektedir. ayrıyeten uygulanan ip bağcıklar ya deriler ile sağlanmakta yada babetin rengine ahengi elde eden ipler ile hoş bağcıklar ile tamamlanmaktadır.

Biçim açısından ise bahar ve yazlıklar da oluşan modellerde ön kısımlarının bazı tasarımlarında ön kısmı açık benzer biçimde dizayn edilmektedir. Böylece hanımların rahatlığı bulması ve hissetmelerine kolaylıklar ve olanaklar sağlanmış olmaktadır. Birazcık hoş güzellikler ve estetikliği kazandırabilme adına ise resmen klasik ayakkabı düzeyin de kayış bağlama stilinde bir yeni biçim kullanılmak istenmiştir. Sözgelişi desenli babetlerin üstüne ilave edilen ve zarifliği yansıtan modellerde hem desen hem de değişik bir tarz bu şekilde kullanılmıştır.

Bir fazla özelliklere sahip olan desenli babetlerin farklılığını sizlerde görünce aslına bakarsan farkına varmış olacaksınız. Bazılarında ise düz şekilde gerçekleştirilen ve bazılarında ise topuklarda dahil edilmiştir.

Böylece birbirinden değişik modeller sizler adına hazırlanmış ve sunulmuştur.
Değişik tarzlarda ve modellerde olabilmesi için ise deri, kumaş ve hatta kotlar ile hazırlanmıştır. Çoğu zaman spor kombinlerinin ve günlük kıyafetlerinin ayakkabısı benzer biçimde düşünülmesinden ötürü bayanların gözde ayakkabıları aralarında bulunmaktadır.

Desenlerde ise çiçek desenleri haricinde leopar desenler, güller, karma çizgi desenler ile mükemmelliği oluşturacak niteliklerde desenlenmiştir. ayrıyeten desenler ile beraber kullanılan ve muhteşemliği elde eden süslemelerde ise büyükçe kayışlar ilave edilmektedir. Kısacası renk renk ve desen desen en hususi babetleri bu yeni sezonda seçebilme olanağınız olacaktır.

Zımbalar, kurdeleler gibi şıklığı yansıtan süslemelerde yapılmaktadır. Sebebi ise her kurdele yada değişik süslemeler de figürler de yapılmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git