Erkek Modası

Dar Kesim Erkek Gömlek Modelleri

Dar kesim erkek gömlek modelleri  doğru kullanıldığında pek çok erkeğe çok yakışıyor. Eğer kaslı ve geniş bir vücudunuz varsa dar kesim gömlek modelleri tam sizin için üretilmiş demektir. Aslında dar kesim gömlekler erkek vücuduna daha çok yakışıyor diyebiliriz. Günümüzde hem oluşan farklı farklı modeller ve tasarımlar ile bu dahada mümkün.Petrol Neden Bu Kadar Önemlidir?

Dar kesim gömlekler düne kadar asya bölgesinde ki erkekler en çok tercih edenler arasındaydı fakat bu stil ve model dünya çapında tercih edilmeye başlayınca ülkemizde bu modaya, trende ayak uydurdu ve ülkemizdede büyük giyim firmaları dar kesim gömlekleri ürettiler.

Dar kesim erkek gömlek modelleri kombin ederken size tercihim gömleğinizi mutlaka pantolonlarınızın içerisine koyarak tercih etmelisiniz dar kesim gömlekler dışarıda kaldığında tüm görüntüyü bozabiliyor.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir