Dantel Elbise Modelleri ve Kombinleri

Dantel Elbise Modelleri ve Kombinleri
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 214 kez okundu.

Dantelli Transparan Elbise Kombini Önerileri

Dantelli elbise modelleri, zerafeti ile her zaman ön plana çıkmaktadır. Modası hiçbir zaman geçmeyen dantel elbise modellerini marjinal formda hazırlanmış aksesuarlar ile birlikte kombinleyerek farklı bir hava yaratabilirsiniz. Aklınızda dantel elbise almak varsa, bu yazımızı okuyarak fikir üretebilir ve kombin planlamanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Pileli Mini Dantelli Elbise Modelleri ve  Kombinleri

Tarz ve fresh bir görünüm yaratmak isteyen hanımların vazgeçilmezleri arasında pileli mini dantel elbise modelleri yer almaktadır. Kusursuz ve oldukça şık görünmenize yardımcı olacak  pileli mini dantelli elbise modellerinin altına ayakkabı tercihi olarak yumurta topuk modellerini kombin edebilirsiniz.

Krem Renkteki Dantelli Elbise Modelleri ve  Kombinleri

Krem dantel elbise modelleri, gece partilerine damgasını vuran modellerdir. Krem renkteki dantel elbise modeliyle tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bu renkteki dantelli elbise modellerini gold (altın) kaplama aksesuarlar ile birlikte kombin yaparak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Bu tarz elbise modelinin altına da ince topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Diz Altı Dantelli Elbise Modelleri ve  Kombinleri

Klasik bir tarzınız varsa diz altı dantel elbise modelleri tam size göre. Bu tarzda elbise modelleriyle marjinallik elde etmek istiyorsanız kalın tabaklı ayakkabı modellerini ya da Oxford model ayakkabılar ile kombin edebilirsiniz.

Oxford model ayakkabılar ayriyeten sizi modern bir görünüme de kavuşturur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git