Çok Hoş Gelinlik Modelleri

Çok Hoş Gelinlik Modelleri
12 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 271 kez okundu.

En Güzel Gelinlik Modelleri

Bayanlar en özel günlerinde giyecekleri gelinliklerde seçim yaparken gelinlik modası takibinden uzak kalır. Çünkü her bayanın daha çocukluğundaki evcilik oyunlarında şekillenen bir gelinlik hayali vardır. Zamanla yeni gelinlik modelleri gördükçe, farklı çizgiler keşfettikçe bu hayal de şekillenmeye devam eder. Henüz yeni yeni günlerini yaşamaya başladığımız  yılı, gelinlik modelleri konusunda bize farklı fikirler vermektedir.

Sizler de en güzel gelinlik modelleri ile ilgili gelişmeleri merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Eminiz hayalinizdeki gelinlik modeli üzerinde ufak da olsa birtakım farklılıklar oluşacaktır.

Çünkü birbirinden farklı ve kendine özgü o kadar eşsiz ayrıntılar var ki…

Okuyup, inceleyip kararınızı bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Kış Gelinlerine Özel Gelinlik Modelleri

Bu soğuk günlerde kış gelinlerini konu aldık. kışlık gelinlik modelleri arasında dantelli ve sade tasarımlara sahip olarak podyumlarda yer alan yüzlerce farklı çizgiler var. Bizler en çok dikkat çeken ve en çok tercih edilenler arasından derlediğimiz bu  gelinlik modelleri yazımızda en çarpıcı olanları sizlere sunacağız.

Sade ve Kış Aylarına Uygun Gelinlik Modeli

Sade ve Kış Aylarına Uygun Gelinlik Modeli

Sade ve Kış Aylarına Uygun Gelinlik Modeli

Soğuk havalarda gelinlik giyen şanslılardansanız ve sade duruşunuzdan da taviz vermeyi sevmiyorsanız bu sade tasarım, size gelinlik modeli seçimi konusunda yardımcı olabilir.

 

Kupür ile Zenginleştirilmiş Bir Gelinlik Modeli

Kupür ile Zenginleştirilmiş Bir Gelinlik Modeli

Kupür ile Zenginleştirilmiş Bir Gelinlik Modeli

‘Sadeliği severim ama gelinlikte sadelik de bir yere kadar’ diyenlerdenseniz, kupür ile kazandırılmış hafif ama bir o kadar da etkili dokunuş ile sadeliğin çizgisinden ayrılmadan göz alıcı bir gelinlik modeline ulaşabilirsiniz. İşte size tercih edebileceğiniz şık bir gelinlik modeli.

Duvağının uzun tutulmuş olması, gelinliğe kazandırdığı ayrı bir özel hava olarak karşımıza çıkıyor.

 

Dantelli Kışlık Gelinlik Modeli

2018 Dantelli Kışlık Gelinlik Modeli

Dantelli Kışlık Gelinlik Modeli

Serin ayları içerisinde düğününüz varsa ve en gösterişli gelin olmaya da niyetliyseniz şimdi ki gelinli modeli tam size göre.

Dantel işlemeleri sadece gelinliğin üzerinde değil aynı zamanda da duvağın üzerinde de bulunuyor. Böylece iddialı gelinler tarafından tercih edilebilecek dantelli gelinlik modelleri arasında yerini alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git