Çocuk Modası

Çocuklara Özel 23 Nisan Kıyafet Koleksiyonları

Evlatların en hususi ve en anlamlı gün, şüphesiz ki 23 Nisan diyebiliriz. Zira çocuklar bu günde hem değişik tasarımlardan oluşan bebek çocuk giyim modelleri içinden seçimlerde bulunurken değişikliği de yansıtan tasarımlar ile güne hususi giysileri tercih etmektedirler. Aslına bakarsanız okullarda mutlaka çocuklar için muhteşem organizasyonlar ve eğlenceler yapılmasından ötürü okullarda yapılacak bu törenler için de evvelinde seçimlerde bulunulmaktadır.

Güne en hususi tasarımı ve modeli seçme adına öncelik olarak görkemli ve heybetli giysilere ağırlık verilmektedir.

Zira bilhassa çocuklar için olsun bebekler için olsun renklerin canlı ve parlak tonları kullanılmaya çalışılmaktadır. Bir tek tek renk seçimler yerine bir fazla renkler bir arada kullanılmaya itina gösterilmektedir. Böylece ışıl ışıl ve parlak kumaşlardan oluşan en kusursuz çocuklar için 23 nisan giyim koleksiyonları hazırlanmaktadır.

Bazende kostüm benzer biçimde hazırlanan ve bazılarında ise hayvan figürleri, meyve figürlerinden oluşan giysileri de sıkça görmüş olacaksınız. Örneğin sıkça uğur böcekleri, kelebekler gibi hoş sahip olduğu güzelliği yansıtacak niteliklerde olmasına dikkat edilmektedir.

Bazende çocuk abiye elbiseleri tarzında tasarımlar da yapılmaktadır. Fakat her çocuğa en münasip olmakla birlikte onlara özellikler ve muhteşem görünümleri kazandırabilecek şekilde dizayn edilmektedir. 23 nisan giysileri haricinde ayakkabı modelleri de ehemmiyet taşımaktadır. Bu yüzden de sizlerde çocuklarınız yada bebekleriniz için bundan böyle bu yılda onlara en hususi giysiler ile oldukça şık ve onlara özgü giyim seçimlerinde bulunabileceksiniz.

Ayrıyeten 23 nisan gününün bahar sezonunu içinde bulunması nedeni ile giysilerde resmen bahar esintisini görmüş olacaksınız.

Zira renklerin inanılmaz kullanılması ile beraber gerçekleştirilen desenler olsun kıyafetlerin yansıttığı şıklık olsun evlatların zevklerine ve onların tarzlarına en münasip şekilde yapılmıştır. Zira en fazla renkli tüller ile tüllü 23 nisan elbiseleri, 23 nisan etekleri olmakla birlikte kız çocuklarına özgü olduğu gibi adam evlatları içinde onlara özgü modellerde hazırlanmaktadır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir