Cinsel Organı Büyüten Yiyecekler Meyveler Gıdalar Nelerdir?

Cinsel Organı Büyüten Yiyecekler Meyveler Gıdalar Nelerdir?
18 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 737 kez okundu.

Her erkek cinsel organı ile gururlanmak ister. Bu gururun kaynağı genelde boyutu ile alakalıdır. Bir erkeğin cinsel organı ne kadar büyük ise o erkek o kadar mutludur ve gururludur.

Bu tamamen ego tatmin edici bir psikolojik histir. Bu sebeple bir erkeğin en önemli organı cinsel organıdır.

Bazı erkeler de cinsel organlarını büyük olmadığından şikâyet edip cinsel organ boyunu büyütmek için çözüm yolları aramaktadır.

Ufak cinsel organa sahip olanlar bu durum için doktora ya da eczaneye gidip kendilerini ifşa etmek istemezler. Bu sebeple cinsel organı uzatan doğal yollar ve çözümler arayarak kendilerini mutlu etme arayışına girerler.

Yapılan araştırmalar sonucunda doğanın mucizesinde cinsel organı uzatan yiyecekler olduğu ortaya çıkmıştır.

İşte cinsel organı büyüten gıda ve yiyecekler;

 • Hurma

Sadece cinsel organı büyütmez sperm kalitesini de arttırır. Ereksiyon oluşumunun güçlenmesini sağlar.

 • Sarımsak

Cinsel organın büyümesinde etkisi güçlü olan bir besindir. Aynı zamanda içeriğinde yer alan allisin cinsel bölgede kan akışının hızlandırır. Bu sayede daha uzun süre güçlü ereksiyon sağlanır.

 • İncir

Afrodizyakların en doğalı incirdir. Güçlü bir uyarıcıdır. İncirin yapısında bulunan bir madde insan vücudunda nitrik asidin daha çok üretilmesine yardımcı olur. Bu sayede kan akışı hızlanır ve erkek cinsel organ boyutunda inanılmaz büyüme oluşur. Eski dönemlerde yeni evlenen çiftlere ilk gecede incir yedirilirdi.

 • Muz

Bazı besinler şekil olarak benzediği organa yararlıdır. Bu bilimsel olarak da kanıtlanan bir gerçektir. Muz da şekil olarak penise benzemektedir. Muz da bulunan potasyum penisin testosteron seviyesini yükseltir ve büyümesini sağlar.

 • Karpuz

İçeriğinde yoğun olarak sitrulin amino asidi bulunan bir meyvedir. Vücuttaki nitrik asit kan akışını hızlandırdığı gibi karpuz tüketildiğinde L-arginin amino asidine dönüşerek erkek organı damarlarını genişletir. Bu dönüşüm erkek organı boyutunu uzatır.

 • Soğan

Bilimsel araştırmalar sonrasında soğanın vücudun birçok yerinde faydalı bir besin olduğu belirtmiştir. Tüm vücutta bulunan her bir organa giden kan akşının hızlandırıp kanın cıvımasını ağlamaktadır. Penise de giden damarlardaki kan akışı hızlandırdığı için cinsel organda büyüme gerçekleşir.

 • Ispanak

Penis dostu olan bir gıdadır. İçeriğinde bol magnezyum barındırmaktadır. Düzenli ıspanak tüketildiğinde kan dolaşımını daha hızlandırdığından erkek organı boyunda büyüme gerçekleşmektedir.

 • Bitter Çikolata

Yemesi güzel tadı şahane olan bir besindir. Bitter çikolatada bazı içecek ve yiyeceklerde olan fito kimyasal denilen flavonol bulunmaktadır.

Bu madde özellikle karamelli çikolatada gibi besinlerde daha çoktur. Tüketildiğinde kan akışı hızlanır ve cinsel organın boyutunu uzatır.

 • Ton Balığı Ve Somon Balığı

Bu balıkların içerisinde omega-3 yağı bol miktardadır. İnsan vücudunun dostu olan bir gıdadır. Damarlardaki kanın kıvamını inceltir.

Daha hızlı dolaşmasını sağlar. Ayrıca somonda bulunan çinko cinsel organda daha güçlü ve uzun süren ereksiyon sağlar.

Çok eski yıllardan itibaren en doğal büyütücü tedavisi yöntemleri arasında halen balık tüketmek kullanılmaktadır.

 • Kuruyemiş

Fındık ve ceviz gibi olan kuruyemişler cinsel güç arttırıcı olarak bilinen besinlerdendir.

İçeriğinde bulunan omega 3 yağı ve L-arginin amino asit seviyesi yüksektir.

Buda kanı cıvıtarak akışı hızlandırmak ve testosteron üretimi çoğaltmak anlamına geldiğinde cinsel organınızın büyümesini sağlamaktadır.

Ayriyeten iktidarsızlık ve kalitesiz ereksiyon sorunlarının doğal çözümüdür. Cinsel hayatın dostu olan ve kaliteyi arttıran gıdalardandır.

Etiketler:

Cinsel Organı Büyüten Yiyecekler Meyveler Gıdalar Nelerdir? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Kemal ŞAHİN dedi ki:

  Boşuna kompleks yapmayın önemli olan işlevidir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git