Ev Modası

Çiçekli Nişan Tepsisi Modelleri

Nişan gününüz evliliğe adım attığınız günlerden biridir. Bu nedenle sizin için oldukça heyecan verici ve özeldir. Nişan gününüzde her şeyin mükemmel olmasını istersiniz. Nişan geleneklerinden biri de yüzüklerin tepsi içinde sunulması ve aile büyüklerinin yüzüklerinizi takarak nişanınızı onaylamasıdır.

En Güzel Nişan Tepsisi Modası ve Modelleri

Nişan tepsisi özellikle Türk adetlerinde ön planda olduğundan dolayı yüzüklerin sunulacağı tepsinin de özenle hazırlanmış olması gerekmektedir. Peki, nişan tepsisi nasıl hazırlanmalıdır?

cicekli-nisan-tepsisi-modelleriRenkler Uyumlu Olmalıdır

Nişan tepsisinde kullanacağınız aksesuarların dağıtacağınız hediyelikler ya da nişan kıyafetiniz ile uyumlu olması nişanın genel konseptine uyum sağlayacağından dolayı çok daha hoş durmaktadır. Çiçekli nişan tepsisi modelleri arasında özellikle aynalı modelleri tercih edebilirsiniz.

cicekli-nisan-tepsisi-modelleri-2017Dilerseniz kendi nişan tepsinizi kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey zevkinize göre yapay çiçek bulmak ve aynalı tepsileri bu çiçekler ile süslemektedir.

Öncelikle nişan konseptinize uyumlu renklerde çiçekler tercih edilir. Çiçeklerin daha gerçek görünmesi için mevsim çiçeklerini tercih edebilirsiniz.

Çiçekli nişan tepsilerinde dilerseniz tek taraflı çiçek süslemesi yapabilir ya da tepsinin etrafını çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Yüzük kutularını Özenli Seçmelisiniz

En özel anlarınızdan biri olan nişan merasimi yüzüklerin takılması ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle tepside sunulan yüzükleri koyacağınız kutular da önemlidir.

Çiçekler ile süslediğiniz tepsilere çiçeklerin renginde hoş kutular koyarak nişan tepsinizi süsleyebilirsiniz. Dilerseniz aynalı yüzük kutularını da tercih edebilirsiniz. Eğer mavi çiçekler kullanıyor iseniz deniz kabuklarına yüzüklerinizi koyarak farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir