Takı & Aksesuar Modelleri

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Gelin olmak her genç kızın rüyasıdır, sevdiği kişiyle evlenip bir yuva kurmak ister. Evleneceği erkek ile karşılaşıp evlenmeye karar veren genç kızları tatlı bir telaş kaplar. Evlilik hazırlıkları, düğün hazırlıkları, ufak ayrıntılar, en ince noktalara kadar her şey düşünülür ve planlanır.

Çiçekli Gelin Tacı örnekleri nelerdir

Önce oturulacak ev ayarlanır, evde kullanılacak eşyalar hazırlanır. Düğün nasıl olacak, nerede olacak planları yapılır, düğünde olması gereken organizasyon işleri ayarlanır ve nihayet düğünde neler giyilecek gelinlik, damatlık modellerine bakılır ve karar verilir. Düğünün başrol oyuncuları gelin ve damadın giyeceği gelinlik ve damatlık en özel yerlerden alınır, en güzelini seçmeye özen gösterilir. Gelinin ve damadın kıyafetleri dışında olması gereken tüm aksesuarlar da seçilir, yine onlarında en özelleri alınır.

cicekli-gelin-taci-modelleri-2017Bir gelinin gelinliği en gözde bölümlerden biridir, bunun dışında gelinin saçında kullanılan aksesuarlar ve saç modeli, makyajı direkt göze çarpar. Gelinin saç modeli ve saçta kullanılan aksesuar olarak taç ve tokalar gelinin güzelliğinin önemli parçalarıdır.

2017-cicekli-gelin-taci-modelleriSaç yapımında kullanılmak üzere çok değişik çiçekli gelin tacı modelleri bulunmaktadır. Son yıllarda gelinin saçında kullanılan taçlar doğal görünümlü yapay çiçekli taçlar veya gerçek canlı çiçeklerden tasarlanmış taçlar kullanılmaktadır. Bu taçları kuaförler genellikle topuz etrafına uyarlamaktadırlar ve çiçeğin alt tarafından da şık duvaklar sarkıtarak gayet güzel saçlar ortaya çıkarmaktadırlar. Bu modellerin dışında zirkon taşlardan oluşturulmuş minik çiçek şekilleri verilmiş ışıl ışıl ve çok şık topuz taçları da bu yıl çokça karşımıza çıkmaktadır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir