Astroloji

Burçların Olumsuz, Kötü Özellikleri

Bütün burçların olumsuz özellikleri

Koç:

Koç burcunun olumsuz özelliğinden ilki rahatlığıdır. Bu burcun üyeleri genellikle dünyayı pek ciddiye almazlar. Aynı zamanda oldukça bencil,  sabırsız, karamsar bir karakterleri vardır.

burc 1 | Moda Ve Kombin Önerileri
burç

Boğa:

Boğa burcu kırılgan bir yapıya sahiptir. Oldukça kıskanç, sahiplenici ve keyfine düşkün bir burçtur. Vefasızlığı da bilinen diğer özellikleri arasındadır.

İkizler:

İkizler burcu sinirli, gergin, tutarsız, kurnaz ve meraklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca  oldukça dedikoducu bir karaktere sahiptir. Kıskançlığı ve huysuzluğu da ikizler burcunun diğer kötü özellikleri arasındadır.

Yengeç:

Yengeç burcu oldukça karamsar, alıngan ve kararsız bir burçtur. Kararlarında çok ciddi şekilde tutarsızlıklar görülebilir. Anı anına uymayan bir karakteri vardır.

Aslan:

Aslan burcunun olumsuz özellikleri arasında kibri ve gösteriş meraklılığı vardır. Etrafına hükmetmeyi çok seven bu burcun üyeleri, oldukça hoşgörüsüz olarak bilinir.

Başak:

Başak burcu her işinde mükemmeliyetçidir. Detaylara çok önem veren bu burcun üyeleri, telaşlı ve asosyal bir yapıya sahiptir.

burc ozellikleri | Moda Ve Kombin Önerileri
burç özellikleri

Terazi:

Kararsız, değişken, saf ve çabuk etkilenen bir karakterleri vardır. Ayrıca fazla hoşgörülü olduklarından iyi niyetlerinin çokça suistimal edildikleri görülür.

Akrep:

Kıskanç, gizemli, inatçı, çıkarcı,  takıntılı bir karaktere sahiptir.  Ayrıca oldukça fırsatçı bir özelliği bulunur. Gördüğü hiçbir fırsatı kaçırmaz.

Yay:

Dikkatsiz, kavgacı, huzursuz, uyumsuz, sorumsuz, bencil bu burcun kötü özelliklerindendir. Ayrıca bu burç üyeleri gittiği her yere negatif enerji yaymaya bayılırlar.

Oğlak:

Oğlak burcu üyeleri oldukça karamsar bir yapıya sahiptir. Ayrıca karakter olarak ta çok soğuk ve mesafeli bir tarafı vardır. Olaylara tepkisizliği de bu burcun diğer olumsuz özellikleri arasındadır.

Kova:

Kova burcu huysuz,  bencil, aykırı özelliklere sahiptir. ayrıca oldukça inatçı bir yapıdadır.

Balık:

Balık burcundaki kişiler, zayıf iradeli, değişken, saplantılı, gizemli, hemen değişen özelliklere sahip olabilir. Ayrıca kendini beğenmişlik ve hoşgörüsüzlük bu burcun diğer sahip olduğu karakteristik özelliğidir.

Burçların Çekilmez Olan Özellikleri

Her burcun çekilmez olarak kabul gören bazı özellikleri vardır.

Tabi bazı özellikler bu konuda daha fazla ön plana çıkıyor.

İşte burçlara zarar veren ve mutlaka törpülenmesi gereken o huyları:

Koçlar:

Koç burcu kontrolsüz öfkesinden mutlaka kurtulmalıdır. Zira bu öfke kendisine ve çevresine büyük bir zarar verir.

Boğalar:

Boğalar gelenekçi kişilerdir. Yeniliklere tamamen kapalı bir haldedirler. Bu özelliklerini değiştirmeleri kendileri açısından daha iyi olacaktır.

İkizler:

İkizler çok meraklıdır. Bu özellikle birlikte zaman zaman çevresinin şikayetlerini toplayabilir.

Yengeç:

Yengeçlerin oldukça alıngan olduğunu belirtmek gerekiyor. Her alanda bu huyları kendini gösterebilir.

elle burclar | Moda Ve Kombin Önerileri

Aslan:

Aslanlar son derece tahammülsüz insanlardır. Çevreleri bu durumdan çok sık bir şekilde yakınabilir.

burc nedir | Moda Ve Kombin Önerileri
burç nedir

Başak:

Başaklar eleştirmeyi çok severler. Ancak konu kendilerine gelince bu durum bu şekilde olmayacaktır. Kendileri her ne kadar çok sert bir şekilde eleştirselerde eleştirmeye kapalıdırlar.

Terazi:

Terazilerin zoru pek sevdiği söylenemez. Özellikle disiplin gerektiren konularda çok başarısızdırlar.

Akrep:

Akrep burçları her daim kinci ve toleranssız davranabilir. Bu özelliklerini değiştirmeleri onlar için daha doğru bir karar olacaktır.

Yay:

Yaylar fazla özgüvenli ve havalı olan gruplar arasındadır. Bazen bunlardan dolayı gülünç duruma düşebilirler.

Oğlak:

Oğlaklar her konunun kendi dedikleri gibi olmasını ister. Durumlar böyle olmadığında ise huzursuzluk yaratabilirler.

Kova:

Çok sinirli olan kova burcu insanının başına bu durumdan dolayı bazı üzücü konular gelebilir. Vakit kaybetmeden bu özelliğini değiştirmeye bakmalıdır.

Balık:

Balıklar gizlenmeyi ve bu şekilde yaşamayı çok severler. Bu özellikleriyle birlikte her daim gizemli olma havası yaratırlar.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir