Burçlar Aşık Olunca Ne Yapar?

Burçlar Aşık Olunca Ne Yapar?
20 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 181 kez okundu.

Burçlar aşık olunca ne yapar merak ettiniz mi ? İşte burçlar aşık olduklarında ortaya çıkanlar:

Koç Burcu Aşık Olursa:

Karşısındaki kişiye tutkuyla bağlanır. Yarı yolda bırakıp gitmek, bu burca terstir. Aşık olduğu kişiye körü körüne bağlanır, haliyle her türlü zorluğa karşı da son derece mücadelecidir.

Boğa Burcu Aşık Olursa:

Bir boğa aşık olduğu kişiyi elde etmek istiyorsa, bunu mutlaka yapar. Evliliğe pek sıcak bakmayan bu burç, genellikle evlilikte başarılı olamaz.

İkizler Burcu Aşık Olursa:

Sevdiği kişiyi mutlu etmeyi severler. Sevdiklerinde gözleri kör olduğu için, karşısındaki kişinin karakterini görmezden gelebilirler.

Yengeç Burcu Aşık Olursa:

Bu burcun üyeleri çok zor bağlanır. Sevdiği zamanda tüm hayatını ona göre belirler. Bundan sonrada hayatı iki kişilik yaşamaya başlar.

Aslan Burcu Aşık Olursa:

Romantizme son derece düşkündürler. Karşısındaki kişiyi sürprizler yaparak şaşırtmayı çok sever.

Başak Burcu Aşık Olursa:

Yalnızlığı hiç sevmeyen bu burç, çok hızlı bir şekilde aşık olabilir. Fazla flörtöz bir karakterleri vardır. En ufak bir jest karşısında bile hemen erir.

Terazi Burcu Aşık Olursa:

İlişkilerindeki en ufak yalan bile Terazileri soğutabilir. Karşı tarafı boğabilecek bir kıskançlığı vardır. Sürekli ilgilenmek ve iltifat ister.

Akrep Burcu Aşık Olursa:

Kendinin gösterdiği ilgiyi karşıdan da bekler.Aşık olduğundan çok mutlu olan bu burç, etrafına da bu enerjiyi yansıtır.

Yay Burcu Aşık Olursa:

Zor güvenen bu burç üyeleri, sevdiği zaman sevdiklerini hayatının merkezine koyar. Kalbi artık sadece o kişi için çarpmaya başlar.

Oğlak Burcu Aşık Olursa:

Sahiplenmeyi seven oğlak burçları, her daim karşısındakini ilgiye boğacaktır. Oldukça sadık ve dürüst bir yapısı vardır.

Kova Burcu Aşık Olursa:

Kova burcu aşkını içinde yaşamayı sever. En büyük hataları bile eğer gerçekten seviyorsa affedebilir. Oldukça koruyucu ve sadıktır.

Balık Burcu Aşık Olursa:

Oldukça sıcakkanlı bir yapıya sahiptir. Aşık olduklarında son derece sadık davranabilirler. Ayrıca son derece heyecanlı ve enerji dolu olurlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git