Astroloji

Burçlar Aşık Olunca Ne Yapar?

Burçlar aşık olunca ne yapar merak ettiniz mi ? İşte burçlar aşık olduklarında ortaya çıkanlar:

Koç Burcu Aşık Olursa:

Karşısındaki kişiye tutkuyla bağlanır. Yarı yolda bırakıp gitmek, bu burca terstir. Aşık olduğu kişiye körü körüne bağlanır, haliyle her türlü zorluğa karşı da son derece mücadelecidir.

Boğa Burcu Aşık Olursa:

Bir boğa aşık olduğu kişiyi elde etmek istiyorsa, bunu mutlaka yapar. Evliliğe pek sıcak bakmayan bu burç, genellikle evlilikte başarılı olamaz.

İkizler Burcu Aşık Olursa:

Sevdiği kişiyi mutlu etmeyi severler. Sevdiklerinde gözleri kör olduğu için, karşısındaki kişinin karakterini görmezden gelebilirler.

Yengeç Burcu Aşık Olursa:

Bu burcun üyeleri çok zor bağlanır. Sevdiği zamanda tüm hayatını ona göre belirler. Bundan sonrada hayatı iki kişilik yaşamaya başlar.

Aslan Burcu Aşık Olursa:

Romantizme son derece düşkündürler. Karşısındaki kişiyi sürprizler yaparak şaşırtmayı çok sever.

Başak Burcu Aşık Olursa:

Yalnızlığı hiç sevmeyen bu burç, çok hızlı bir şekilde aşık olabilir. Fazla flörtöz bir karakterleri vardır. En ufak bir jest karşısında bile hemen erir.

Terazi Burcu Aşık Olursa:

İlişkilerindeki en ufak yalan bile Terazileri soğutabilir. Karşı tarafı boğabilecek bir kıskançlığı vardır. Sürekli ilgilenmek ve iltifat ister.

Akrep Burcu Aşık Olursa:

Kendinin gösterdiği ilgiyi karşıdan da bekler.Aşık olduğundan çok mutlu olan bu burç, etrafına da bu enerjiyi yansıtır.

Yay Burcu Aşık Olursa:

Zor güvenen bu burç üyeleri, sevdiği zaman sevdiklerini hayatının merkezine koyar. Kalbi artık sadece o kişi için çarpmaya başlar.

Oğlak Burcu Aşık Olursa:

Sahiplenmeyi seven oğlak burçları, her daim karşısındakini ilgiye boğacaktır. Oldukça sadık ve dürüst bir yapısı vardır.

Kova Burcu Aşık Olursa:

Kova burcu aşkını içinde yaşamayı sever. En büyük hataları bile eğer gerçekten seviyorsa affedebilir. Oldukça koruyucu ve sadıktır.

Balık Burcu Aşık Olursa:

Oldukça sıcakkanlı bir yapıya sahiptir. Aşık olduklarında son derece sadık davranabilirler. Ayrıca son derece heyecanlı ve enerji dolu olurlar.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu