Erkek Modası

Bu Yılın Erkek Giyim Modası

Erkek Giyiminin Trend Modası

Gün geçtikçe erkeklerin de bayanlar kadar modaya olan ilgisi artıyor. Her ne kadar erkeklerin bayanlar kadar modanın yakın takipçileri olduğunu söyleyemesek de modayı takip eden bir erkeğin bayanlardan çok daha sıkı takipçisi olduğunu söyleyebiliriz.

Erkekler bir işi ya yapmaz, yaparsa tam yapar. Moda konusunda da aynı politika geçerli görünüyor. Erkek giyim söz konusu olduğunda, günümüzdeki çoğu erkek seçimleri güvendikleri insanlara bırakmaktalar. Örneğin eşleri, anneleri ay da sevgilileri onların stilistliğini yapmaktalar. Ama size bu yazımızda sunacağımız  erkek giyim modası fikirleri ile komple gardırobunuza yön verebilmeniz mümkün olacak.

Hem çalışma hayatınızda hem de normal günlük yaşantınızda kolaylıkla tercih edebileceğiniz, kendi tarzınızı yansıtırken modanın da lideri olacağınız en özel moda fikirleri konulu yazımızın devamını okumaya hazır mısınız? İsterseniz çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken resimlerimizi dikkatlice inceleyebilir ve hangi erkek giyimini seçerseniz nasıl bir tarza sahip olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Erkek Giyim Modası Bu Yıl Rahatlıktan Yana

Erkek giyim modası sadece bayanlara değil erkeklere de rahatlık sunuyor. Hatta en ciddi iş görüşmelerinizde bile hem klasik duruşunuzu koruyabilir hem de hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayacak olan giyim seçeneklerinden faydalanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Tüm bu avantajların yanı sıra erkek giyim modası sınırları içerisinde de kalmış olabilirsiniz.

Erkek Giyim Modası Bu Yıl Rahatlıktan Yana
Erkek Giyim Modası Bu Yıl Rahatlıktan Yana

Çorapsız, kısa pantolonlar ile bile özgürce gezebileceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. Son birkaç yıldır modada yer verilmeyen kravatlar bu yıl için de geri planda kalıyor. Genellikle en ciddi iş toplantılarında bile en az bir ya da iki düğmenin açık olabileceği erkek gömlek modelleri tercih ediyor. Daha da mı rahat olmak istiyorsunuz? = zaman çıkarın kemerleri, salın dışarıya gömlekleri… Boşuna demedik 2018 erkek modası sizden ve özgürlüğünüzden yana diye.

Erkek Modası Yırtık Pantolonlar Diyor

Erkek  modası erkeklere yırttık pantolonları tercihe din diyor. Peki sizin cesaretiniz var mı buna?

Eğer rahatlığınız her şeyden önemliyse ve sizin için moda da önem taşıyorsa o zaman yırtık pantolonlar ile gezeceğiniz yıl geldi demektir.

2018 Modası Yırtık Pantolonlar
Erkek Modası Yırtık Pantolonlar

‘Rahatım, özgürüm ama yırtık pantolon giyecek kadar da değil’ diyen erkekleri duyar gibiyiz. İşte  yıl içerisinde buna da çözüm yine modadan geliyor.

2018 Yırtık Görünümlü Jean Pantolonlar
Yırtık Görünümlü Erkek  Pantolonlar

İşte sportif duruşa sahip olan bu Jean pantolon, yırtık değil ama yırtık görünümüne sahip. Yırtık pantolona bir türlü ısınamayanlardan olabilirsiniz, ama cool görünümünüzden de vazgeçecek değilsiniz ya?

Farklılığı İsteyen Erkeklere Özel Erkek Giyim Trendleri

Sizin duruşunuz ve dış giyim tarzınız, sıradan erkeklere nazaran oldukça farklı olabilir. Ufak da olsa küçük dokunuşlar ile tarzınızda kendinize özgü imajlar katmak isteyebilirsiniz. O zaman bu erkek modası içerisinde yer alan farklı stiller size yardımcı olacaktır.

2018 Giyim Trendleri
Erkek Giyim Trendleri

Uzun ve oldukça rahat, cepsiz, salaş bir model ile tasarlanmış olan ceketler, büyük ve içine her an lazım olabilecek her şeyinizi sığdırabileceğiniz çantalar, pijama tarzında ve rahat olarak tasarlanan eşofmanlar…

Farklılığın peşinde olan erkeklere Erkek giyim trendleri arasında sunuluyor.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir