Kadın Modası

Bohem ve Salaş Kadın Bluz Modelleri

Salaş ve Bohem Tarz Giyinmeyi Sevenlere Bluz Modelleri

Vücudunuzdan bir veya birkaç beden büyük olan, salaş, rahat, sportif ve şık, etnik motifli, bol ve karışık desenli bluzlar bohem olarak adlandırılıyor modada.

Bohem stili bluz modelleri sizin için de uygunsa, yazın bunaltıcı sıcaklarında sizi ferahlatan, pamuklu, keten ve şile bezi kumaşlarda üretilen bohem bluzlar tam size göre.

Kollardan ve belden büzgülü, önü salaş ipliklerle detaylı bohem tarz bluz modelleri  r oldukça farklı bir hava katıyor.
Salaş bluz modelleri arasında klasik akla ilk gelenlerin dışında sizlere şunları önerebiliriz. Etekleri oldukça geniş ve volanlı rengarenk tasarımlar ile özellikle 30 yaş üstü kadınlar rahat ve stil olabilir. V dekolteli bohem bluzlarda kollar uzun bırakılırsa daha gizemli oluyor. Göğüs boşluğuna doğru uzun bir kolye takarak çok daha hoş görünmek mümkün.

Bohem bluzlar ve kombinleri kot kumaştan henüz üretilmedi. Ancak çok kısa bir sürede moda vitrinlerinde ve dergilerinde yerini alacak. Kotun yakışmadığı hiçbir konsept yok.

Bohem stilde de ilginç bir birleşim yaratabilir. Bohem bluzlar deri aksesuarlarla yüceltilebilir.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir