Saç Bakımı

Bob Saç Modelleri

Bob Saç Modası Nedir

Günümüzde halen kullanılan saç modelleri arasında olan Bob saç modelleri yeni kesim modelleri ile karşımızda. Her yaşa uygun olan bob model saçları 7’den 70’e herkes kullanabilir.

Eğer saçlarınız zayıf ve sönük ise sizlere aşağıda önerdiğimiz modelleri saçlarınıza uygulayabilir saçlarınızın iyi bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Sizler için en çok tarafımıza ulaşan soruları cevapladık ve en çok kullanılan bob modellerini bir araya getirdik.

Bob Saç Modelleri 16
Bob Saç Modelleri

Bob Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Özellikle esmer uzun saçlı bayanlara bob kesim çok yakışacaktır. Bob kesimi uygulayarak saçlarınızı iyi bir görünüme ve kendinizi huzura kavuşturabilirsiniz.

Kısa Saçlar İçin Bob Önerileri

Eğer saçlarınız kısa ise bob modelini saçlarınıza kat vererek uygulayabilirsiniz. Diğer şekilde saçlarınız sizi mutlu etmeyebilir.

En Çok Tercih Edilen Bob Saç Renkleri

Son zamanlarda en çok tercih edilen bob kesimi için renkler sarı tonları, kahve tonları ve çok açık mavi tonları.

Son birkaç senenin maksimum tercih edilen saç modellerinden biri olan bob’un başarısı rastlantı değil…Üstelik sonbaharda saç kesimi en makul risklerden biri! Çoğumuzun konfor alanından çıkıp yenilikleri denemeye hazır olduğu bu dönemde saçlarınıza birazcık nefes aldırmak, kırıklarınızdan kurtulmak için bob modeli tercih edebilirsiniz. Bob modelin neye benzediğini bilmiyorsanız, söyleyelim. Bob saç kesimi, 1909 senesinde Paris’teki Antoine de Paris salonunda keşfediliyor. En kısasının ensede bittiği, kısa yahut orta uzunlukta seyreden bir saç kesimi. O, ne çok uzun ne çok kısa… çoğu zaman omuz hizasında sonlanıyor; sizi yormuyor. Uzun saçların aksine, toplanabilir uzunluğuna rağmen sizi bunaltmaması ve kolay şekil verilebilmesi bob’un bu kadar tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri. Öyle ki, 100 yıldan beri maksimum tercih edilen saç modellerinden biri bob!

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir