Erkek Modası

Blazer Erkek Ceket Modelleri

Bayanların şıklığına ve zarafetlerine destek olan blazer ceketleri kolaylıkla erkek giyim modellerinde de sıkça görme şansınız olacaktır.

Erkek giyim modelleri erkek ceketleri de beylere hususi gerçekleştirilen kesimler yardımıyla de onlara da farklılık sağlayacak düzeyde hazırlanmasına çalışılmıştır.

Bundan dolayı de erkek blazer ceket modelleri iki değişik stildedir. Örneğin spor tarz blazer ceket modelleri spor kombinlerine dahil edebileceğiniz gibi isterseniz gün içinde de rahat blazer ceket modelleri ise rahat giyim tarzına dahil edebileceksiniz.

Öteki tasarımlar ise  şüphesiz ki hususi günlerde seçilen adam giyimlerine özellikler kazandıracaktır. Aslına bakarsan zaman geçmeden zaman geçmeden her dönem da  mutlaka farklılık yaratmak amacı ile ceketlerden yararlanacağınız için bu adam blazer ceketleri ile daha şık olabileceğiniz gibi imajınıza da zenginlik kazandıracağından emin olabilirsiniz.

Çoğu zaman beyler sadeliği yansıtabilecek özellikler de olduğu gibi şıklığı da sergileyecek kombinlere ağırlık vermeye çalışırlar. Bu sebeble de hem kesimler yapılacağı süre hem de renk seçimlerin de bu sadeliği aynı tarzda muhafaza etmesi gayesiyle yapılmaya çalışılmıştır.

Fakat gene de bir fazla özellikler kazandırılarak hazırlanması sonucunda da gene hiç şüphesiz ki sizleri şıklık ile buluşturacağından kesinlikle emin olabileceksiniz. Değişik sezonlar da siz değerli üyelerimizin tercihleri aralarında yer alabilmesi amacı ile de bazı tasarımlar kumaşlardan oluşmakta olup kimi zaman de sezona münasip kadifeler kullanılmak istenmiştir.

Zira kadife kumaşın bütün olarak kışa hitap etmesi sebebi ile de kış aylarında da modayı elde edebileceksiniz. Çoğu zaman ise renk tercihleri sadeliğe yönelik olması adına bir tek bir tek renkten oluşmasına olanak sağlanmıştır.

Zira tek renk ile hazırlanan bir adam blazer ceketinde hem kombinler ile ahengi sağlaması hem de uyumu bununla beraber şıklık ile yansıtması amacı ile tasarlanmıştır. Böylece seçilecek modellerden sizler de rahat şekil de kombinler yaratacağınız gibi değişik bir giyim tarzı ile ayrıcalıklı olma imkanını elde edebileceksiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok şık ceketler. Bizimkisi de keşke böyle giyse. Ahhh ahhh nerdeeeee…

    Teşekkürler paylaşımlar için, yakından takip ediyorum siteyi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu