Aşk & İlişkiler

Bir Kişinin Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Onun Beni  Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarım?

Sevgilinizin sizi sevip sevmediğinden şüphe ediyorsanız, bu durumları bilmenizde yarar vardır.

Bu sayede onun gerçek hislerinin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1- Derin Duyguları Paylaşması

Sevgilinizin en yakın arkadaşlarının bile bilmediği sırlarını sizinle paylaşıyorsa aşkından emin olabilirsiniz. Özellikle yanınızda ne kadar doğal davrandığına bakmanız iyi olacaktır. Yanınızda da en rahat halleriyle hareket ediyorsa bu onun sizin sevdiğinin işaretidir.

2- Yanınızda Mutlu Olup Olmadığına Bakın

Özellikle sinirli bir günden sonra yanınızda mutlu olup olmadığı çok şeyi ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle bu tarz zamanların incelenmesinde fayda var.

3-Bakışlara Dikkat

Bakışlar çok şey anlatır. Özellikle gün içinde kaçamak bakışlar çok fazla oluyorsa ve bakışlara tatlı bir gülüşte eşlik ediyorsa, o zaman sevdiğinden emin olabilirsiniz.

4- Özlem Mesajları

Özellikle uzun mesafeli olduğunuz zamanlarda özlem mesajlarınızın yoğunluğu sevgisi hakkında bilgi içerecektir. Bunlara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

5- Dinlemesi

Öte yandan sizi dinlemesi de sevginin ispatı olan diğer şeylerden biridir. Bildiği konularda bile dinlemeye devam etmesi, pek çok şeyi gösteren ayrıntılardan biridir.

6-Zaman Ayırması

Zaman ayırıp ayırmaması da sevgiyi gösteren şeyler arasında biliniyor. Gün içinde başka bir planı varsa ve bu planlar sizin için rahatlıkla değişiyorsa, o zaman sevgisinden emin olabilirsiniz.

7-Fedakarlık Yapması

Son olarak sevgilinizin sizin için yaptığı fedakarlıklara göz atarak sevgisini anlayabilirsiniz.

Özellikle önemli konularda yapılan fedakarlıklar sevginin ispatı gibi olacaktır.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu