Bilekten Bağlı Ayakkabı Modelleri

Bilekten Bağlı Ayakkabı Modelleri
2 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 178 kez okundu.

Bilekten Bağlı Ayakkabı Modası ve Modelleri

Bilekten bağlamalı babet modelleri, bilekten bağlamalı dolgu topuk ayakkabı modelleri, bilekten bağlamalı yüksek topuklu ayakkabı, bilekten bağlamalı platformlu ayakkabı modelleri  mevcut. 70’lerin Retro havasına bürünmek için ihtiyacınız olan kalın çerçeveli bir güneş gözlüğü, bol renk içeren bir elbise ile bilekten bağlı ayakkabılar olacak.

İddianızı ortaya koyun, bu sezon en az bir çift bilekten bağlı ayakkabı satın alın.

Her model ve tasarımda bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri dükkanlarda, mağazalarda mevcut. Bileği saran kısım zevke göre seçilebilir. Kalın, ince, orta kalınlıkta, simli, taşlı, deri, kadife, baskılı, farklı renkte bilek bağcığı çeşitlerini gözünüze kestirebilirsiniz. Hatta bileğin üzerinde yan kısımda kalan büyük fiyonklar bile görülebilir.

Platform topuklu ince uçlu ayakkabılarda şarap rengi, siyah, metalik tonlarda modeller çok hoş birer seçenek. Bilekten bağlamalı ayakkabılar ile gecenin en şıkı, en alımlısı siz olabilirsiniz.Üstelik bu tarzı herkes kullanmadığından, mutlaka fark edilirsiniz.

Kadınsılığı vurgulayan bir detay olan ayakkabıda bilek detayları ve çeşitli ayakkabı aksesuarları ile göz kamaştırabilirsiniz.

Çift bantlı ayakkabı modelleri veya tek bantlı ayakkabı modelleri vitrinlerde sizi bekliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git