Moda ve Kombin Önerileri

Beyaz Abiye Elbise Modelleri ve Modası

02.01.2019
788
Beyaz Abiye Elbise Modelleri ve Modası

En Güzel Beyaz Beyaz Abiye Elbise Modelleri

Biliyoruz yaz  yaklaşıyor. Özel etkinlikler, düğünler, nişanlar, kınalar, kutlamalar başlıyor bizlerde bunu göz önünde bulundurarak Beyaz Abiye Elbise Modelleri hakkında hem fikir hemde görselleri paylaşmak istedik.

Beyaz abiye modelleri tercihiniz ise unutmayın ki beyaz renkli elbiseler her zaman yüzünüzü ön plana çıkartacaktır.

Beyaz abiye elbise modeli kullanırken makyajınıza önem vermelisiniz sade bir makyaj kullanmanız bizim size en önemli tavsiyelerimiz den biridir. Abartılı kullanacağınız makyaj yüz hattınızı beyaz kıyafetiniz içerisinde abartılı gösterecektir.

Bunun yanında aynı önemi saçınız taşıyor saçınızı açık bırakabilir yada topuz saç modeli tercih edebilirsiniz.

Saç ve yüz makyajınızı tamamladıktan sonra uygun bir ayakkabı ve aksesuarlarınız ile beyaz abiye kombini hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca tercih size kalmış isterseniz uzun transparan beyaz abiye modelleri ya da mini beyaz abiye modelleri giyebilirsiniz.

Beyaz Parti Elbisesi Modelleri ve Modası

Gece İçin Beyaz  Abiye Elbise Modelleri

Beyazın masumiyeti hiçbir renkte yoktur. En sade elbiseleri bile asil ve stil gösterebilen beyaz rengi ve tüm kırık beyaz tonları neredeyse her kadına yakışır.

Söz konusu mezuniyet balosu, doğum günü kutlaması, konser sonrası etkinlik vs ise, genç kızlar partide mutlaka beyaz abiye elbise giymelidir. Elbette bu bir tercih meselesidir, ancak beyaz kuğu gibi olmak güzelliği pekiştirir.

Beyaz parti elbiseleri modelleri arasından kendi zevkinize, vücut tipinize ve gideceğiniz ortama en uygun olan kıyafeti seçebilirsiniz. Beyaza her renk yakışır ve birlikte kombinlenebilir.

Saks mavisi, limon sarısı, mercan ya da mor. Gece partilerinde de sırıtmaz.

Dünyada en ünlü modacılar dahi beyazı gece elbiselerinde sıkça kullanıyor.

Özellikle esmer tenlilerin rengi olan beyazı seçtiğinizde, onu güçlendirecek birkaç parça aksesuar ile görünümünüzü en tarz haline getirebilirsiniz. Beyaz gece elbiseleri tüm butiklerde, mağaza zincirlerinin şubelerinde, AVM’lerde ve internet outlet merkezlerinde yer alıyor.

Özel partinizde unutulmaz olun, yıllarca akılda kalın. Bunu başarmanın en iyi yolu beyazdan geçer.

Seksi Beyaz Abiye Modelleri ve Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.