Beli İnce Göstermek İçin Giyim Önerileri

Beli İnce Göstermek İçin Giyim Önerileri
17 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 47 kez okundu.

Her kadın ince bir bele sahip olmak ister ve bunun için de birçok egzersize başvurur. Fakat egzersizlerden ziyade doğru giyinerek de belinizi ince göstermeniz mümkün. Peki beli ince göstermek için ne giyilmeli, nelere dikkat edilmeli? İşte beli ince gösteren giyim önerileri

Yüksel Bel Pantolon veya Etek

Yüksek bel pantolon veya etekler belinizi ince gösterecek en iyi seçenekler arasındadır. Bu  tür kıyafetler, bel bölgesindeki fazlalıkları kapatır ve belinizi ince gösterir.

Kemerli Mantolar – Ceketler

Eylülün gelmesi ile sonbahara merhaba dedik. Her ne kadar havalar sıcak olsa da yakında sonbaharın hafif serinliğini hissedeceğiz ve baharda en çok tercih edilen trençkotlar dolaplardan çıkacak. Bence de çıkarın. Çünkü trençkotlar da belinizi ince ve güzel gösteren modeller arasında. Ayriyeten de karın bölgenizdeki fazlalıkları kapatmaya yardımcı olur.

Kemer

Elbette ki bu konuda en çok yardımı dokunanlardan şüphesiz kemer. Beli ince göstermenin en kolay yolu kemer kullanmaktır. Hemen hemen her giysinin üzerinde kullanarak belinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Dikey Çizgiye Sahip Giysiler

Yatay çizgili giysiler sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir. Fakat dikey çizgiler tam aksine size hem zayıf hem hoş bir görünüm sunar.

Anvelop Elbiseler

V yaka anvelop elbiseler rahatlığının ve şık oluşunun yanı sıra vücut hatlarınızı ortaya çıkarır ve fazlalıklarınızı da gizlemenize yardımcı olur.

Çan Etek- A Kesim Giysiler

Aşağıya doğru genişleyen bu tip giysiler, beliniz ile bacaklarınız arasında kontrast yakalar ve belinizin ince görünmesini sağlar.

 

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git