Kombin Önerileri

Beli İnce Göstermek İçin Giyim Önerileri

Her kadın ince bir bele sahip olmak ister ve bunun için de birçok egzersize başvurur. Fakat egzersizlerden ziyade doğru giyinerek de belinizi ince göstermeniz mümkün. Peki beli ince göstermek için ne giyilmeli, nelere dikkat edilmeli?

İşte beli ince gösteren giyim önerileri

Yüksel Bel Pantolon veya Etek

yuksek pantalon 8 | Moda Ve Kombin Önerileri

Yüksek bel pantolon veya etekler belinizi ince gösterecek en iyi seçenekler arasındadır. Bu  tür kıyafetler, bel bölgesindeki fazlalıkları kapatır ve belinizi ince gösterir.

Kemerli Mantolar – Ceketler

Uzun Trençkot Kombini e1505677329869 | Moda Ve Kombin Önerileri

Eylülün gelmesi ile sonbahara merhaba dedik. Her ne kadar havalar sıcak olsa da yakında sonbaharın hafif serinliğini hissedeceğiz ve baharda en çok tercih edilen trençkotlar dolaplardan çıkacak. Bence de çıkarın. Çünkü trençkotlar da belinizi ince ve güzel gösteren modeller arasında. Ayriyeten de karın bölgenizdeki fazlalıkları kapatmaya yardımcı olur.

Kemer

Yeşil Tonlarda Gömlek Kemer Kombini e1505677364984 | Moda Ve Kombin Önerileri

Elbette ki bu konuda en çok yardımı dokunanlardan şüphesiz kemer. Beli ince göstermenin en kolay yolu kemer kullanmaktır. Hemen hemen her giysinin üzerinde kullanarak belinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Dikey Çizgiye Sahip Giysiler

indir 1 e1505677395328 | Moda Ve Kombin Önerileri

Yatay çizgili giysiler sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir. Fakat dikey çizgiler tam aksine size hem zayıf hem hoş bir görünüm sunar.

Anvelop Elbiseler

06 cobalt blue maxi dress with a side slit and a sash metallic shoes e1505677461426 | Moda Ve Kombin Önerileri

V yaka anvelop elbiseler rahatlığının ve şık oluşunun yanı sıra vücut hatlarınızı ortaya çıkarır ve fazlalıklarınızı da gizlemenize yardımcı olur.

Çan Etek- A Kesim Giysiler

an Etek Modelleri 16 e1505677498353 | Moda Ve Kombin Önerileri

Aşağıya doğru genişleyen bu tip giysiler, beliniz ile bacaklarınız arasında kontrast yakalar ve belinizin ince görünmesini sağlar.

Zayıf Gösteren Kombin Önerileri

Moda her türden insana hitap edebilecek türden bir olgudur. Bu sebeple de ideal vücut oranına sahip olmayan kimselerin de modadan yararlanmak en organik haklarıdır. Peki modayı doğru kullanarak daha zayıf gözükmek mümkün mü? Evet mümkün. Uygulanacak bazı giyim hileleriyle daha fit gözükebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 zayıf gösteren kombinler

zayıf gösteren kombinler

Zayıf Gösteren Başka Giyim Hileleri Nedir?

ilk önce bolca ve dar giyinmekten kaçının. Vücudunuza tam anlamıyla oturmayan giysiler sizin olduğunuzdan şişman gözükmenize sebep olabilir.

 bayan kombinleri

kadın kombinleri

Bacaklarınız ve basenleriniz memnun bulunmadığınız bir yapıdaysa uzun etekler tercih edin. Fakat kısa etek ya da elbise seviyorsanız ne olursa olsun mütevazi, düz ve koyu renkli çoraplar tercih edin. Bu sayede bacaklarınız daha şekilli ve fit gözükecektir.

 bayan kombinler

kadın kombinler

Bilekten bantlı ayakkabılardan uzak durun. Bu biçim ayakkabılar bacak boyunuzun kısa gözükmesine sebep olacaktır. Eğer bantlı ayakkabı giymek isterseniz bantlarının bir hayli yazımızda olmasında yarar var. Bileğin kapanması bacak boyunu ciddi anlamda kısaltır. Bu da hoş bir görüntü olmasını engeller.

 Kombin Önerileri

Kombin Önerileri

Kemer kullanmak isterseniz eğer kesinlikle kalınca kemerler tercih edin. Böylelikle bel çevresinde fazlalıklar gizlenmiş olur ve fit bir görüntü elde edilir. Tulumlar da zayıf gözükmenizde bir hayli destek olacak cinsten. Bilhassa topuklu ayakkabı giyilerek kullanılması halinde hem uzun hem de zayıf bir görüntü elde ediliyor. Tulumun paçalarının topuklu ayakkabıyı tamamen örtmesi boyunuzun uzun gözükmesini elde edecektir.

çizgili kıyafetler

çizgili giysiler

Bilhassa çantalarınızı büyük boy seçin. Zira yanınızda taşıdığınız obje büyüdükçe siz minik gözükeceksiniz. Yüksek bel ve dökümlü ya da geniş paçalı pantolonlar da kilolarınızı gizlerken bununla beraber uzun gözükmenizi de elde edecektir.

bayan kombin ipuçları

kadın kombin ipuçları

ünlü kombinleri

meşhur kombinleri

klasik kombinler

klasik kombinler

sonbahar kış kombinleri

güz kış kombinleri

ayakkabı modelleri

ayakkabı modelleri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir