Bayanların Dövme Tutkusu

Bayanların Dövme Tutkusu
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 191 kez okundu.

Son zamanların Yeni Dövme modelleri hangisi? En fazla tercih edilen dövme modelleri hangileri.

Şu dönemlerde herkesler yeni dövme modelleri arayışı içerisindeler diyebiliriz. En seksi dövme modelleri, çekici dövme modelleri hangileri diye merak ediyorsanız bu merakınızı gidereceğiz. Bundan böyle devir değişti daha evvel erkekler dövme yaptırmayı oldukça fazla tercih ederlerdi şuan bayanlar bu yüzdelik payın büyük bir bölümünü kapmış durumda.

En fazla nereye dövme yaptırılır? diye sorularınız var ise bayanların en fazla tercih etmiş olduğu dövme bölgeleri ise omuz, bel bacak ve göğüslerini tercih ediyorlar. Dövmenizin dikkat çekmesini istiyorsanız omuz, boyun ve göğüs tercihiniz olabilir. Kadın dövme modelleri çoğu zaman bayanların vücuduna daha fazla yakıştığı için ve bayanların seçmiş oldukları dövme modelleri, adam dövme modellerine nazaran daha kibar ve daha nazik durduğu için vücutlarına da fazla sevimli yakışıyor.

En Trend Kadın dövme modelleri hangileri peki? Son zamanların en fazla tercih edilen yeni dövme modelleri ise balon dövmeleri, çicek dövmeleri, nebat dövmeleri yada kuş dövme modelleri olarak kayıtlara geçmiş durumda. trend dövme modelleri arasına girmeyi başaran bir öteki modeller ise sırta gerçekleştirilen dev gibi dövme modelleri bayanların son dönemde ki en fazla tercih ettikleri dövme modelleri olduklarını söyleyebilirim. Fakat dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mühim mevzu ise, kesinlikle kendinizin beğenmiş olduğu dövmeleri vücudunuza yaptırmanızı tavsiye ederim. Başkaların yakıştırdığı yada beğendi dövme modellerini katiyen yaptırma malısınız içinize sinen dövme modelini seçip yaptırmanız sizin için en önemlisidir. O dövmeyi sonuçta bir yaşam bedeninde taşıyacak olan sizsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git