Kombin Önerileri

Bayanlar Bu Kombinlere Bayılacaklar Kot Bolero Kombinleri

Günlük tarzlardan oluşan kadın giyim tasarımlarına kusursuzluğu ve bilhassa spor tarzlarını daha iyi şekilde yansıtan şüphesiz ki kot bolerolar olmaktadır. Bu yüzden de kadın kot bolero modelleri sıkça bahar sezonlarında yada yaz ayların da en fazla seçilen ve kadın giysileri ile bütünlük içinde bir görünüm sergileyen stili ile görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Zira aslına bakarsan kot kumaşın her çeşidi olmakla birlikte bolero kesimleri kullanılması yardımıyla güzel duyu sahip olduğu güzelliği de soruşturma olanağına sahip olmaktadır.

Kombinlerin bir tek kot pantolon yada kot etekler ile yapmanız gerekmektedir. Bu sayede de isterseniz kolayca kumaşlardan oluşan pantolon, etekler olabileceği gibi sezona özgü şık elbiseler ile kombin yapabilme şansınız olacaktır.

Sözgelişi yazları şüphesiz ki kapriler ve kadın şortlarının üstüne muhteşem bir görünümü kazandırmak adına bir tek kot boleroları dahil etmeniz kafi olacaktır. Şu şekilde ki çoğu zaman kapri ve şortların birazcık daha fazla spor bir tarzı yansıtmasından ötürü kombine dahil edilebilecek en münasip giyim olacağından emin olabilirsiniz.

Aynı şekilde kimi zaman bahar sezonların da bahara özgü kaprilerin ve şortların sunulmasından ötürü bu hususi kot bolerolar ile gene kusursuz kombinleri yaratabilme imkanını bulacaksınız. Bu nedenle de mavi renklerin ağırlık verildiği tasarımların içinde beyaz kotlar ve öteki renk tonlarından oluşan kot kumaşlar ile oldukça şık modeller hazırlanmıştır.

Kimi zaman mütevazi olabilmesi adına yalnız aksesuar olarak düğmeler kullanılmıştır. Fakat heybetli olabilmesi içinde bazı modellerde zımbalar olmakla birlikte bir fazla desenlerin yer almasına olanak tanınmıştır. Örnek olarak renk renk zımbalar uygulanmış olduğu gibi bazende çiçek desenlerin baharı yansıtması amacı ile kullanıldığını farkına varacaksınız.

Öteki hazırlanan stillerde ise bu aksesuarlar haricinde kot kumaşlar ile farklılık sağlanmasına itina gösterilmiştir. Mesela kot boleroların kenar kısımlarına kot kumaşlar ile görkemli fırfırlar olsun farbalalar olsun bu şekilde hoş değişimler ve kesimler ile özellikler sağlanmaya çalışılmıştır. ayrıyeten ister günlük ister birazcık daha özenli kombinler de beyaz yada siyah kadın gömleklerin üstüne ilave edilen stiller de zevklere olduğu gibi gözlere de hitap eden tasarımları oluşturmaktadır. Şu demek oluyor ki bu kombinlerin iç kısımlarına dahil edebileceğiniz gömlekler, bluzlar ve kısacası sezona en münasip giysiler ile eksiksiz kombinleri elde edebileceksiniz. Böylece güne hususi ve en şık görünüme kavuşmak fazlaca size de kolaylık elde edecektir.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir