Pantolon Modelleri

Bayan Yırtık Kot Pantolon Modelleri

Yırtık Kot Modelleri ve Kombin Önerileri

Modası hiç geçmeyen biri de yırtık kot modelleridir.

Yaz-kış giyilebilen ve her şeye uyum sağlayan yırtık kot pantolonların birçok modeli vardır. Seçeceğiniz pantolonla iyi bir kombin yaparak çok tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. İlle gidip bu pantolonları mağazalardan almanıza gerek yok.  Dolabınızda kot pantolonunuz ve biraz da el beceriniz varsa kendiniz de kotlarınızı değişik şekillerde yırtarak, kendinize yırtık bir jean oluşturabilirsiniz.

Biraz yırtık kotlarınızı nasıl kombinleyebilirsiniz ondan bahsedeyim. Yırtık jeanlar spor ve günlük bir görünüm verdiği için üstüne salaş ve canlı tarzlar seçebilirsiniz.

Mesela pantolonunuzun üstüne salaş bir gömlek giyerek hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gömlek giymek istemem derseniz de üstünüze kısa bir tişört giyerek tarzınızı güzel bir şekilde yansıtabilirsiniz. Malum yaz aylarındayız, üstünüze askılı bir tişört giyerek de oldukça şık olabilirsiniz.

Yırtık kot pantolonların altına giyilebilecek en güzel ayakkabılar ya beyaz spor ayakkabıdır ya da babet türleridir.

Çünkü bu kotlar spor görünüm verdiği için diğer seçenekleri kullanmak biraz bütünlüğü bozuyor. Ama topuklu ayakkabı tercihiniz olacaksa bunu güzel kombinlemeniz gerekmektedir.

Güzel kombinledikten sonra da şık bir görünüm yakalarsınız.

Yırtık kotla yapacağınız kombine havalı bir güneş gözlüğü de eklerseniz şıklığınıza şıklık katarsınız.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu