Pantolon Modelleri

Bayan Kot Pantolon Modelleri ve Kombin Önerileri

Bayan Kot Pantolon Modası ve Modelleri

4 mevsimde de giyilebilen bir giyim modeli olarak dikkat çeken kot pantolonlar; bayan giyim dünyasında önemli bir yere sahiptir. Birçok kadın günlük yaşam için oluşturacağı stilde, kot pantolonlara yer verir. Sade tasarım kot pantolon modelleri, eskitilmiş kot pantolon modelleri, yırtmaç kesim kot pantolon modelleri, ve boyfriend tarzı kot pantolon modelleri ile bu yılda da yine birçok farklı bayan kot pantolonu piyasadaki yerini alıyor.

Kot Pantolon Kombin Önerileri

Bayanların günlük gezmeler için oluşturacağı tarzlar açısından büyük bir önem arz eden kot pantolon modelleri kombin öneririmz ise; yaz aylarında üzerine giyilecek beyaz bir T-shirt, kışın bir kazak, Sonbahar ve İlkbahar’da ise bir bluz ya da bir gömlek ile şahane bir şekilde meç edilebilir.

Bayanlar kendi tarzına göre seçecekleri kot pantolonları; yine kendi giyim zevklerine göre kombin edebilirler. Bir kot pantolonun vücudu daha seksi ve daha güzel gösterdiği de aşikardır.

Kalça ve basen bölgesini açığa çıkaran ve genelde vücuduna güvenen kadınların tercihi olan kot pantolonlar; kışın uzun çizmelerle şahane bir tarz oluşturuyor. Yazın ise genel olarak genç kızlar kot pantolon altına babet giyiyorlar. Boyfriend kot modelleri ise son yıllardaki popülerliğini 2019’da da devam ettiriyor.

En Güzel Kadın Kot Jean Pantolon Modası

Kadın Jean Pantolon modelleri her yıl ki gibi bu yılda bir hoş. Bayanların vücuduna tam oturan kadın jean  kot pantolon modelleri son dönemlerde genç kızların vazgeçilmezi diyebiliriz. Jean pantolon giymeyi tercih ediyorsanız vücudunuzun kusursuz olmasına dikkat etmelisiniz. Jean pantolonlar her zaman vücudu düz olan bayanlarda daha hoş ve kusursuz görünmektedir.

Jean Pantolon Kombini Nasıl Yapılmalı?

Kot pantolon kombini yaparken spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabı tercih etmek istemiyorsanız çok abartmadan bir topuklu stiletto tercihiniz olabilir ya da bilekten bağlamalı ayakkabıları kullanabilirsiniz. Bilekten bağlamalı ayakkabılar jean pantolonlarda çok hoş görünüyor.

Bayan Jean Pantolon kombini’ne devam ediyoruz…

Üzerinize sade bir gömlek giyebilirsiniz gömleğin üzerine’de ceket tercih edebilirsiniz.

Bunun yanına uzun fırfırlı bluzlar da kullanabilirsiniz. Ya da en basiti olarak uzun gömlekler tercih edebilir bunu farklı farklı kullanabilirsiniz örneğin gömleğinizi önden bağlayarak göbeğinizi açabilirsiniz.

Yırtık Kot Pantolon Modelleri  Daha Çok Tüketiliyor

Dizleri ve üst bölümü yırtık bir şekilde tasarlanmış olan kot pantolonlar her yıl olduğu gibi 2019 yılında da yine daha fazla tüketilecek gibi duruyor.

Kadınların bu şekilde daha dikkat çekici bir stil oluşturmaları aşikar olurken; üzerine giyecekleri şık bir parça ile direkt olarak ilgiyi pantolona çekebilirler.

Jean olarak bilinen ve kot pantolon olarak piyasada yerini alan bu tasarımlar; her yaştan kadının günlük yaşantısında kot giymesine olanak tanıyor.

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin konusu hakkında bilgi vermeden önce şu noktayı anımsamakta fayda vardır. Sadece kadın giyimi değil erkek giyimi de özel önem arz eden bir konudur ve günümüzün metropol erkeği olarak tabir edilen grubu da kendi şıklığına bakımına gereken özeni göstermektedir. O yüzden de birçok insan için vazgeçilmez bir ürün olan kot pantolon seçimi oldukça önemlidir.

Atletik Tipte Olanlar İçin

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin önerisinde eğer kişinin tipi atletik bir tip ise o zaman kot pantolon seçiminde kaslarını ortaya çıkarmak için düz kesimli normal bel yüksekliğinde olan pantolonlar seçilmelidir. Bu konuda yapılan en önemli yanlış dar bedeni saran pantolonların seçilmesidir ama bu oldukça riskli ve her erkekte güzel durmayan bir giyim tarzıdır. Çok düşük bel olan pantolonlardan uzak durulmalıdır.

İnce Bacakları Olanlar İçin

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin deyince bir diğer önerimiz bacakları ince olan erkekler için onların tercihi ise bu noktada Jean kumaşı daha kalın olan bacaklara tamamen yapışmayacak ama dar olan pantolonları seçilmesidir. Böylece fit bir görünüm elde etmek mümkün olacaktır.

Kalın Bacakları Olanlar İçin

Kalın bacaklara sahip olan erkeklerde durum ikiye ayrılmaktadır. Burada eğer kişinin bacak boyu kısa ise düşük belli dar pantolonlar tercih etmelidir. Ama bacak boyu uzun ise o zaman yüksek kesim belli normal kesim pantolonları tercih edebilir.

Renk Seçimi  Konusunda

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin konusunda üstte yer alan bilgileri verdikten sonra renk seçimini konusunda da bir şeyler söylemek gerekir ise kış ayları için kullanım kolaylığı açısından koyu renkler, bahar ayları için açık pastel tonlar tercih edilmelidir.

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir