Moda ve Kombin Önerileri

Bayan Deichmann Marka Sandalet Modelleri

30.07.2017
901
Bayan Deichmann Marka Sandalet Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında olan bilekten bağlama sandalet modelleri, bu yıl da kombinlerin vazgeçilmezi arasında yer almakta. Bu tarz sandaletler mini eteklerle, uzun günlük elbiselerle ve şortlarla oldukça tercih edilmektedir. Deichmann marka sandelet modellerine geçmeden önce, oldukça kullanışlı olan sandalet modellerinin çeşitlerini ele alalım.

Deichmann Bayan Taşlı Sandalet Modelleri

Şık bir kombin hazırlamak istiyorsanız, dar elbisenizin altına taşlara sahip bir sandalet giyerek şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kombininizi küçük taşlı aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

Deichmann Bayan Püsküllü Sandalet Modelleri

Bu tarz sandalet modelleri yaz sezonunda oldukça çok kullanıma sahiptir. Püsküllü sandalet modelleri ile tarz yaratabilirsiniz. Bu püsküllü sandalet modellerini, püsküllü çantalar ile beraber yapabilirsiniz. Kendinize spor bir şıklık yaratmak istiyorsanız bu modelde sandaletleri   yırtık kot jean, şortlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Deichmann Bayan Parmak Arası Sandalet Modelleri

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi de bu tarz sandalet modelleridir. Tarzım klasik diyorsanız ya da klasik tarz oluşturmak istiyorsanız bu tarz sandaletlerinizi diz altı etek modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük taşlara sahip aksesuarlar ile birlikte kombini tamamlayabilirsiniz.

Şimdi de sizlere bu yılki Deichmann marka sandalet modellerini paylaşacağız.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.