Moda ve Kombin Önerileri

Bayan Babet (Twigy) Ayakkabı Modelleri

10.06.2017
572
Bayan Babet (Twigy) Ayakkabı Modelleri

Kalitesi ve şıklığı ile ayakkabı modellerin de mükemmelliği hanımlara sunan twigy ile gene rahatlığı ve şıklığı her an ki bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir fazla varlıklı tasarımlardan oluşan babet ayakkabı tasarımları aralarında yer edinen ve şık kataloğuna ayrı güzellikler yansıtmayı başaran twigy kadın babet modellerini her dönem kullanım imakanını yakalayacaksınız.

Zira hem kaliteli olmakla birlikte fazlaca şıklık taşıyan ve sunan twigy kadın babet modelleri yardımıyla gene hanımların gözdeliğini korumayı başaran stilleri yapmaya devam etmektedir.

Sezona olması amacı ile hem babetlerin üstüne süsleme amacı ie gerçekleştirilen aksesuarlara itina gösterilmiştir ayrıca sunmuş olduğu şıklık ve güzel duyu güzellikler ile birlikte rahatlığı ve konforu ayaklarınıza sunmayı başarmıştır.

Her sezonda süsleme amacı ile ayakkabılarda önceliği yakalayan zımbalar bu twigy kadın babetlerde de kullanılmasından ötürü gene mükemmelliğini sergilemekten geri kalmamıştır. Esasen öteki modellerinden olan ve bilhassa bayanların olsun evlatların olsun kusurusuz ayakkabılar hazırlaması nedeni ile aynı özellikleri ve şıklığı sunabilecek şekilde tasarımlardan oluştuğunu görmüş olacaksınız. Hoş değişiklik yapılabilmesi amacı ile babetlerin alt kısımları birazcık hafifçe kalınca taban benzer biçimde uygulanmaya çalışılmıştır.

Zira ayakkabı moda dünyasında gerçekleştirilen değişimin bayanların en gözde ayakkabılarını oluşturması vesilesi ile babetlerde de eksiksiz şekilde dizayn etmeyi gene twigy marka başarmıştır. Hanımların daha fazla mükemmellik ve bundan böyle olarak şıklığı yansıtması amacı ile de kimi zaman taş işlemeler ile modellere ve ayakkabılara ağır görünümler kazandıracak özelliklerde de dizayn edilmesi yardımıyla hususi kıyafetlerinizi ile bir bütünlük sağlama olanağını da bulacaksınız.

Bilhassa bu abiye stilinden oluşan twigy babetlerde en fazla ilgileri ve beğenileri kazanan modellerde renkli güller ile babetin üstü topyekün kaplanan tasarımlardan oluşmaktadır.

Zira babetin üstü güller ile donatıldığı için resmen sizlerde kendinizi güller içinde bulacaksınız. Mütevazı ve spor tarzında ise çoğu zaman çizgi desenler yada tek renk üstünden düşünlen tasarımlar karşınıza gelecektir.

Bu modellerin hoş şekilde süslemek amacı ile de genellikle çokça kullanılan tarz olarak iğ bağcıklar ve kimi zaman bu ip bağcıkların uç kısımlarına boncuklar yada buna benzer aksesuarlar ile süslendiğini farklıymış olacaksınız. Bunların yanında ise zenginliği kazandıran tasarımlarda ise desenlerin ağırlıkla yapılması daha muhteşem olmasına en büyük destek olmuştur.

Zira her desene yer verilen ve böylece renk renk olmakla birlikte rengarenk babetlerin sizinle görüşmesine olanak elde eden gene twigy marka olmuştur. Daha fazla çeşidi aşağıdaki resim galerimizden görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.