Kadın Modası

Bahar Ayına Özel Bayan Mont Modelleri

Bilhassa kış ve bahar ayların da hem sezona özgü hem de siz değerli ziyaretçilerimizin kadın giyim modellerine renklilik kazandıracak olan montlar da bir fazla güzellikler eşiliğinde bundan böyle seçimler de bulunabilirsiniz.

Zira bahar ayların da kışlık montlara bakılırsa baharlık kadın mont modelleri daha ince kumaşlar ile yapılmaktadır. Birazcık da olsa spor bir görünümü bu montlara yansıtabilme adına ise kumaşların yerine daha değişik şekilde dizayn edilen mont tasarımları ile karşılaşabileceksiniz. Çoğu zaman kot pantolonlardan oluşan kombinlerin yanında sportif görünümlerde hazırlanan giysiler de şişme montlar olmakla birlikte kabartmalı montlar sizler adına da en ideal montları oluşturacağından emin olabilirsiniz.  Aslına bakarsan dış görünümün kusursuz olabilmesi için renk ahengi ve bilhassa kıyafetlerin birbirini tamamlaması gerekmektedir.

Bazı montları fazla kullanışlı bir hale getirebilmek amacı ile kimi zaman mont kimi zaman de ceket benzer biçimde seçebilme şansınız olacaktır.

Zira son hazırlanan tasarımlar da iki yönlü kullanım imkanını sunmaktadır.

Kimi zaman de baharlık yelek benzer biçimde kullanmanız için kol kesimlerine gizli saklı bir kısma fermuarlar dahil edilerek siz değerli ziyaretçilerimizin arzu etmiş olduğu vakit kollarını çıkarabilecek ve gayette yelek olarak kullanabileceksiniz.

Bunların yanında ise kapüşonları da aynı şekilde montlardan çıkarabilme olanağınız da olacaktır.

Esasen baharlık montların genel de daha güzel duyu güzellikler içinde bir görünüme sahip olması amacı ile itina ile tasarlanmıştır. Böylece ince montlar benzer biçimde hazırlanan ve baharı montların üstüne sergilemek için de çiçek desenlerin sıkça kullanıldığını farkına varacaksınız.

Modellerin daha fazlası için aşağıdaki galerimizi tıklayarak görebilme imkanı siz değerli kullanıcılarımıza sağladık. Ayrıyeten estetiklik mühim olması nedeni ile mutlaka gözlere de hitap edebilmesine olanak sağlamak için hoş bağcıklar yapılmıştır. Örnek olarak ya kapşon kısımlarına yada bal kısımlarına resmen kemer yerini alabilecek nitelikler de ilave edilmiştir. Böylece en spor mont olabilme  imkanını bulmuş olduğu gibi hanımların da zevklerine hitap eden modeller aralarında yerini almaktadır.  Kimi zaman de değişikliği ve değişik mont olması amacı ile baharın simgesi olarak kabul edilen çiçeklerden bir hayli yararlanılmıştır. ayrıyeten bu sayede de renk renk çiçeklerin kazandırmış olduğu şıklık ve güzellikler de ilgileri kazanmaktadır.  Bundan dolayı de her bayana hitap edebilme özelliği olduğu gibi yeni bahar sezonunda da bayanların beğenisini kazanmayı başaracaktır. Kısacası isterseniz mini , kısa yada uzun baharlık montlar ile sezona en münasip mont  seçimlerinde bulunabileceğiniz gibi farklılığı da üzerinize yansıtmayı başaracaksınız.

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir