En Güzel Babet Modelleri ve Modası

En Güzel Babet Modelleri ve Modası
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 115 kez okundu.

Güzel Babet Modası ve Modelleri

Ayaklarda konfor ve rahatlık kıyafetlerden daha önemlidir. Ne de olsa tüm yükümüzü ayaklarımız çekiyor. Babet ve spor ayakkabılar kadar rahatı yoktur.

Peki bu sene hangi babet modelleri ön planda olacak? İster günlük spor tarza uygun ince deriden pudra ve soft tonlarda desensiz bir babet modelleri , isterse görünümü şıklaştırmak için seçilen parıltılı babet modelleri ya da karikatür desenli bir çift babet.
Modeli itibariyle saten sade olan bu ayakkabıları farklı renk birleşimleri, model, renk, desen ve görünümleri ile seçerek, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Güzel babet modelleri arasında burun kısmı dantelli, parmak ucu açık, bağcıklı, pul ve taş detaylı, çizgi karakter desenli, floral baskılı modelleri göreceğiz.

Altı hasır tabanlı hafif yüksek babet ayakkabılar ile daha uzun görünmek de mümkün. Hasırla birlikte en çok kullanılan renkler kırmızı babet modelleri, lacivert babet modelleri ve beyaz. Daha enerjik hanımlar için rengarenk babet modelleri de ayakkabı dükkanlarında satışa çıktı.

Babet modasında maskülenlik bu sene de sürecek. Erkek ayakkabısı tarzındaki bağcıklı sivri burunlu babetler de çok tercih edilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git