Ayakkabıda İki Renk Rüzgarları Esiyor

Ayakkabıda İki Renk Rüzgarları Esiyor
26 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 326 kez okundu.

Ayakkabıda İki Renk Rüzgarları Esiyor

Ayakkabı modası içerisine aniden giriş yapan iki renk ayakkabı modelleri  daha da popüler hale geldi. Farklı iki rengin tek bir ayakkabı da buluşması fikrini birçok bayan çok kısa zaman içerisinde benimsedi. Özellikle giyim seçiminde zorlanan bayanların kurtarıcısı haline gelen iki renkli ayakkabı modelleri vitrinlerde yerlerini aldı.

‘Neyi ne ile giysem?’ ‘Hangi renk hangi renk ile yakışır? ’Ayakkabımın rengi kıyafetim ile uydu ama çantam çok zıt bir renge sahip’ gibi olumsuz düşüncelerden kurtulmak mümkün hale geldi. Kendi özel tasarımı gereği içerisinde iki rengi barındıran ayakkabılarınızın bir rengi ile çantanız uyumlu iken diğer rengi ile kıyafetiniz uyum sağlayabiliyor. Modanın da bayanların bu sorunlarını çözebilecek bir ürün üzerine yoğunlaşmış olması harika görünüyor.

İki Renk Ayakkabı Modasının Tarihi Oldukça Eski

İki renk ayakkabıların ilk görüldüğü yıla baktığımızda 1957’ye dayandığını görmekteyiz. Bu akımı çıkaran marka ise Chanel olmuştur. İlk piyasaya sürülen ve oldukça tercih edilen iki renkli ayakkabılar bej ve siyah rengin kullanılması ile elde ediliyordu. Böylelikle her kıyafet ve her aksesuar ürünü kolayca kombinlenebiliyordu.

Bej ve Siyah

Bej ve Siyah

Bej ve Siyah Ayakkabı

Bej ve Siyah Ayakkabı

Bej ve Siyah Ayakkabı Modelleri

Bej ve Siyah Ayakkabı Modelleri

Sonbahar-kış sezonuna ait ayakkabı trendlerine göz attığımızda yine Chanel markasının, ucu farklı renkte üretilen ayakkabıları dikkatleri çekmekteydi. En trend ayakkabılar olan bu modeller ayakkabı trendleri arasında da olup, çok daha fazla talep görmeye başladı. Böylelikle birçok marka tarafından benimsenerek vitrinlere dahile dildi.

Sizler de Paris şıklığınızı giyiminize eklemek isteyenlerdenseniz çift renkli ayakkabılar için gardırobunuzda yer açabilirsiniz.

İlkbahar-Yaz Ayakkabı Trendleri

İçinde bulunduğumuz 2018 ilkbahar-yaz dönemine ait kreasyonlara göz attığımızda, bahsettiğimiz gibi renkli ayakkabılar çok revaçta.

İki Renkli Ayakkabı Modelleri

İki Renkli Ayakkabı Modelleri

Hatta artan talep, görülen fazla ilgi üzerine üretilen ayakkabılar bej ve siyah renklerinin ötesinde oldukça geniş bir renk yelpazesine yayıldı.

2018 Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı Modelleri

Yine bu modele sahip olan ayakkabılarda kırmızılar, altın ve gümüş renkleri gibi sıra dışı renkleri ve tonlarını bulabilmek kolay.

2018 İlk Bahar Yaz Ayakkabı Trendleri

İlk Bahar Yaz Ayakkabı Trendleri

2018 İlk Bahar Yaz Modası

İlk Bahar Yaz Modası

2018 İlk Bahar Yaz Ayakkabı Modası

İlk Bahar Yaz Ayakkabı Modası

2018 İlk Bahar Yaz Ayakkabı

İlk Bahar Yaz Topuklu Ayakkabı

 

Fotoğraflardan yola çıkarak sizlerde en sık kullandığınız renkleri dikkate alarak alışverişlerinizi yapabilir ve sonucunda ise giyimlerinizdeki uyun yakama sorunundan büyük ölçüde kurtulabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git