Kombin Önerileri

Ayakkabı Tasarlama ve Yenileme Fikirleri

En Güzel Ayakkabı Tasarımı ve Kombini Önerileri

Ayakkabılar günlük ya da hususi kıyafetlerimizin en mühim parçalarındandır. Öyle ki ki bir ayakkabı  kombini modelini muhteşem şekil de tamamlayabilirler ve mevsimine nazaran hem de kullanılan kombin türüne gore de fazla çeşitlilik gösterirler. Peki eski ayakkabılarımızı çöpe mi atıyoruz?

Eğer bunu yapanlardan iseniz büyük bir hata içerisindesiniz bu sebeple eski eşyaların değerlendirilmesinin bin o kadar uğraşmasına rağmen yolu vardır ve bunlardan da en etkilisi, kullanılabilir durumda ise gereksinim sahibine vermek ya da yenileme tekrardan tasarlama yoluna gitmek.

Biz sizinle pek fazla tekrardan yapım tasarımları paylaşıyoruz. Bu kez de mevzumuz ile ilgili Muhteşem Ayakkabı Tasarlama ve Yenileme Fikirlerini bölüşmek istiyoruz. Muhteşem Ayakkabı Tasarlama ve Yenileme Fikirleri ile en sevdiğiniz fakat eskimiş olan ayakkabınıza yepyeni bir görünüm yaratabilirsiniz ya da rahat fakat fazla yıpranmış bir ayakkabınızı tekrardan tasarlayabilirsiniz. Böylelikle hem ekonomik hem de çevreci hem de yaratıcı bir yol izlemiş olacaksınız.

İşte size hazırlamış olduğumuz Muhteşem Ayakkabı Tasarlama ve Yenileme Fikirlerinin bulunmuş olduğu galerimiz ve Muhteşem Ayakkabı Tasarlama ve Yenileme Fikirlerine ait videolar yazımızda eklenmiştir. Lütfen Muhteşem Ayakkabı Tasarlama ve Yenileme Fikirlerini inceleyiniz ve siz de harekete geçiniz.

Topuklu, spor ya da klasik her çeşit ayakkabınızı bu Muhteşem Ayakkabı Tasarlama ve Yenileme Fikirleri ile baştan yaratabilirsiniz, bizlerden dile getirmesi.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir