Kombin Önerileri

Ayakkabı Giyimi Hususunda Tüyolar

Ayakkabı Kombinleme Önerileri, Ayakkabı Kombini fikirleri

Ayakkabı giyimi ve ayakkabı kombini konusunda işinize yarayacak bazı tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Eğer deri ayakkabınızda sürtünme kaynaklı izler varsa kulak çubuğu işinize yarayabilir. Söz konusu izlerin üzerine vazelin sürmüş olduğunuz kulak çubuğunu yedirin.Bu yöntem ayakkabınızın daha iyi görünmesini sağlayacaktır.

Öte yandan eğer ayakkabı boyanız yoksa yine bu deri ayakkabılarınızı nemlendirici ve bez yordamı ile daha yeni göstermek de sizin elinizde.

Spor ayakkabıların kullanımı sırasında da karbonat çok işe yarıyor. Spor ayakkabılar ile koşu ve benzeri aktiviteler yaptığınız için haliyle bu ayakkabıların içi çok terliyor ve kısa bir zaman sonra kötü koku boy göstermeye başlıyor.

Özellikle de ayakkabınız eski bir ayakkabı ise koku daha çok meydana çıkıyor. Bu kokuyu engellemek için ayakkabınızı kullandıktan sonra içerisine biraz karbonat koyun. Bu kokuyu dindirecektir. Rugan ayakkabılarınız için de biraz tüyo verelim; Rugan ayakkabıları parlatmak amacıyla cam sil kullanınız. Cam sil, rugan ayakkabıları çok daha iyi bir görünüme kavuşturuyor.

AYAKKABINIZIN VE ÇORABINIZIN ÖMRÜNÜ UZATABİLİRSİNİZ

Ayakkabının ömrünü uzatmak için harika bir yöntem olan bal mumu yöntemini kullanın.

Ayakkabı yüzeyinize bal mumu uygulayın ve ardından uyguladığınız yerlerin üzerine de saç kurutma makinesini tutun.

Bu, ayakkabılarınızın renginin solması ve yıpranması gibi problemleri giderecek ve ayakkabınızı daha sağlam bir hale getirecektir. Öte yandan ince çoraplar çok çabuk zarar görüyor ve bu hususta da yapabileceğiniz bir şey var; İnce çorapların üzerine saç spreyi sıkmak onları daha sağlam bir hale getiriyor.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir