Cilt Bakımı

Ayak Yumuşatma Önerileri

Süt ile Evde Ayak Yumuşatma ve Ayak Bakımı

Ayak sertliğini önlemek için bir çok şey yapıyoruz. Uzun saatler çalışma temponuz varsa, ayaklarınız sürekli ayakkabı içerisindeyse ayak sertliğinin olması oldukça doğaldır.

Ayak yumuşatma önerileri denince aklınıza eminim ilk etapta piyasada satılan ayak yumuşatma ilaçları geliyor.

Her derde dermanı ilaçlarla arıyoruz fakat ciddi bir hastalık olmadıktan sonra ilaçlara başvurulmaması sizlere önerim. Ayak yumuşatma önerileri hakkında bir çok doğal ilaçlar var bunlardan birini size anlatacağım.

Doğal ayak yumuşatma önerilerini kullanarak 1 hafta gibi bir sürede yumuşacık ve çatlaksız ayaklara sahip olabilirsiniz.

Ayak Yumuşatma Tarifleri için not alın…

– 1000 ML Süt
– 3 Yemek kaşığı kabartma tozu

Ayak Yumuşatma Önerileri

Sütü kaynayana kadar yüksek ateşte kaynatın. Daha sonra kaynayan sütü ayağınızın rahatla girebileceği geniş leğene benzer bir yere boşaltın ve içerisine 3 kaşık kadar kabartma tozunu ilave edip iyice karıştırın. Süt ılık bir kıvama gelene kadar karıştırmaya devam ediyoruz.

Sütün sıcak olmadığından emin olun ayaklarınızı yakmayın. Bunu düzenli olarak 1 hafta kullanın ve faydalarını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Ayak Yumuşatma Önerileri


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu