Moda ve Kombin Önerileri

Avize Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli? Evidea Avize Modelleri

01.08.2017
1.095
Avize Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli? Evidea Avize Modelleri

Evleri en şık gösteren biri de avizelerdir. Avize modellerinde evidea, hoş ve birbirinden farklı modelde avizeler üretmektedir. Ayriyeten, satışa sunmuş olduğu fiyatlar da oldukça uygundur. Evinizin her odası ve bölümü için birbirinden güzel renkte ve şık avize modelleri bulmak hiç de zor değil.

Sizlerle paylaşacağımız evidea avize modelleri ile siz de tarzınıza ve evinize uygun avizeyi belirleyebilirsiniz. Ama bunları paylaşmadan önce sizlere avize modeli seçiminde birkaç öneride bulunacağız.

  • İlk olarak dikkat edeceğiniz nokta, evinizde bulunan her odaya aynı avizeyi almayın. Çünkü her odanın atmosferi birbirinden farklıdır ve aydınlatması aynı olmaz. Bunun için odaya uygun avizeler seçin.
  • Aydınlatma önemli husustur. Gereğinden az veya fazla aydınlatma,  göz sağlığınızı tehlikeye düşüreceği gibi odanın kasvetli ve kötü görünmesine sebebiyet verir.
  • Avize seçiminde odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurun. Odanız küçük ise büyük avize alarak odanızı daha da küçük göstermeyin. Bu yüzden küçük odalar içn küçük avizeler tercihiniz olsun.
  • Avize seçiminizi büyük taşlı modellerden ziyade, enerji tasarruflu led avizeler tercih edebilirsiniz. Böylelikle tasarruf yapmış olursunuz.
  • Eğer avizeyi koyu renkte seçecekseniz, kol sayılarının fazla olmasına dikkat edin. Çünkü koyu renkli avizeler ışığı %35 engeller. Bunun önüne geçmek için kol sayısını arttırabilirsiniz.

Birbirinden Değişik ve Güzel  Evidea Avize Modelleri

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.