Takı & Aksesuar Modelleri

Anneler Günü İçin Özel Takı Tasarımları

Usulca biz için en kıymetli annelerimize sevgimizi göstermek amacı ile hususi günlerden biri olan anneler günü yaklaşıyor. Fakat vereceğimiz hediyelerin birazcık daha anlamlı ve daha kıymetli kılabilme adına bizlerin el emeği , göz nuru ile yapacağımız hediyeler özelliği ile beraber annelerimize sunulabilir. İşte her bayanın olmazı olmazı ve katiyen vazgeçemediği takılar fazla sevimli bir tavsiye olacaktır.

Zira bizlerin anneler günü için yapabilecek takı tasarımları bir hayli fazla emek ve özveri ile yapılacağından ötürü inanırım sizler de düşünebilirsiniz.

Örneğin bir hayli heybetli ve inanılmaz bir takı yapmayı düşünürseniz bileklikler muhteşem bir seçim olabilir. Zira esasen takı modelleri ve kombinleri varlıklı bir görünüme kavuşturması hem de hanımlara zarafeti sunması sebebi ile bileklikler mükemmellik kazandıracaktır.

Bundan dolayı yapacağımız bileklikler için lüzumlu malzemeler misina , seçtiğimiz takıya münasip boncuklar , taşlar , inciler, ve bir fazla değişik şekillerde objeler , figürler olmakta.

Örneğin eğer boncuklardan bir bilezik yapmayı istersek renk renk cam boncuklar yada mütevazı boncuk çeşitlerinden faydalanabiliriz. Zira el yapımı takı tasarımlarında modellere farklılıklar yaratmak bizlerin hünerli ellerine bağlı.

Kalınca bileklikler için kalınca ebatlarda boncuklar ideal olacaktır. Şu şekilde ki boncukları dizeler halinde misinadan geçirin. Eğer gösterişi yakalamak isterseniz ara kısımlarına bir fazla değişik figürler , objeler dahil  edebilirsiniz.

Son etapta ise uç bölümüne  bir hayli şık bir obje ilave edin. Böylece mükemmel bir el yapımı  bileziği annenize sunmuş olacaksınız.

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir