Takı & Aksesuar Modelleri

Altınbaştan Bayan Yüzük Modelleri

Kadın yüzüklerinde yepyeni modelleri ve siz değerli ziyaretçilerimizin tarzların elinden gelenin fazlasıyla yansıtacak bir yüzüğü parmağınızda görmek isterseniz ne olursa olsun seçiminizi altınbaş kadın yüzük modellerinden tercih ederek ulaşabileceksiniz.

Her an en iyiyi ve en şık yüzüğü parmağınız ile buluşturmayı başaran altınbaş gene aynı şekilde ve daha heybetli olmasıyla birlikte göz alıcı tarzları ile karşınıza yine gelecektir.

Bilhassa hususi günler de annelerinize olsun eşlerinize yada sevdiğiniz kıymet verdiğiniz hanımlara olsun verebileceğiniz en inanılmaz görünümlü armağanınız olacaktır. Çoğu zaman altın ayarlarının kullanılması ve bu tarz doğrultusunda yüzük modellerini hazırlamasını her an en kaliteli ve en fazla favori gösteren yüzük modelleri yaratmasına niçin olmuştur.

Kıymetli olması ve kıymetini her an taşıması tercihlerin bu yönde kullanılmasına olanak elde edecektir. Altın sarısı ile tasarlanan tarzlarda bir tek bu örnek tonu ile yüzükler tamamlandığı gibi bazılarında ise yüzüklerin üstüne renkli taşlar ilave edilmesi sonucunda ışıl ışıl parlayan ve gözlere hayranlık verecek niteliklerde sonlandırılmasını elde etmiştir.

Söz gelişi anneler gününde bu şekilde bir yüzük ile annelerinizi daha onura edeceğinizi düşünürseniz onların da gözlerinde bir kat daha kıymetli olmanıza vesile olacaktır. Altınlar gibi gümüş ayarları da en başarı derecesinde yapılmıştır.

Fakat altın ve gümüş karışımı yüzükler değişimi sunacağından ötürü bu tarzlar da göz ardı etmemenize olanak verecektir. Kısaca annelerin eşlerin yada hanımların beğenecekleri tarzları mükemmellik içinde sunmasından ötürü sizler ve onların adına doğru bir marka ve doğru bir yüzük olmasına

olanak elde edecektir. Bir kaç modelde ise farklılığı parmaklarınıza sağlamak amacı ile kara elmas  kullanmayı da unutkanlık etmeden üstlerine resmen nakış motiflerini eksiksizce ilave ederek bu istenilen ve gözler de görmek istediğiniz güzel duyu sahip olduğu güzelliği yansıtmayı başardığını görmüş olacaksınız. Zira her an değişik bir model yanında hoş şıklıkları yaratmasına zemin sunacaktır. Eğer sizler de alışılmadık ve özellikler içeren kadın yüzüklerini kendinize yada kıymet verdiğiniz bayanlara armağan etmek isterseniz sunulan bu şıklıklardan ve fırsatlardan tercihlerde bulunarak yararlanabileceksiniz. Modellerin pırlantalar ile kıymetli taşlar ile donatılması ise bir o denli kusursuz ve heybetli olmasını elde etmiştir. ayrıyeten çiçek motifleri figürler semboller de bu yüzükler de yer alarak varlıklı modeller benzer biçimde şıklıktan oluşan bir katalog ile sizleri buluşturacaktır. Aşağıdaki galerimize göz atmanızı isteriz harika tasarımlar, şık yüzükler göreceksiniz.

 


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu