Moda ve Kombin Önerileri

Ahmet Maranki Karpuz Diyeti: Karpuz Detoksu

12.06.2019
1.465
Ahmet Maranki Karpuz Diyeti: Karpuz Detoksu

Ahmet Maranki yaz ayını sağlıklı, fazla kilolardan kurtulmuş olarak geçirmeniz için kiraz ve karpuz diyetini öneriyor.
Bundan bir kaç gün evvel kiraz diyetini buraya yazmıştık. Bugün de sizlerle Ahmet Maranki’ nin karpuz diyeti (detoksu) nasıl yapılacağı konusunda bilgi vereceğiz.

Ahmet Maranki Karpuz Detoksu: Karpuz Diyeti

1. Karpuz diyeti 4, 5, 6 ağustos tarihlerinde uygulanır. Ahmet Maranki’ nin önerdiği 2. karpuz detoksu (diyeti) ise 18, 19 ve 20 ağustos tarihlerinde uygulanır.

Peki karpuz detoksu nasıl uygulanır?

1. karpuz detoksu (diyeti) 3, 4, 5 Temmuz
** Sabah: Öncelikle 3 bardak bitki çayı içmelisiniz. Eğer kilonuz; 60-70 arasında ise yarım kilo karpuz, 70 den fazla ise 1 kilo karpuz tüketmelisiniz.
** Öğle: Öğle vakti de aynı şekilde 3 bardak bitki çayıyla beraber, kilonuza göre yarım veya 1 kilo karpuz tüketmelisiniz.
** Akşam: Akşam saatlerinde (gün batımından sonra) de aynı şekilde 3 bardak bitki çayıyla beraber kilonuza göre yarım ve 1 kilo karpuz tüketeceksiniz.
3 günlük diyetiniz boyunca, her öğünde 3 fincan bitki çayı tüketmeye dikkat edin. Gün içerisinde bolca, ph seviyesi yüksek ve alkali su içiniz. Karpuz seçerken de çok dikkatli olmalısnız. Seçtiğiniz karpuzların Kabaktan aşılama ve hibrit tohum kullanılmış karpuz olmamasına dikkat ediniz.
Ayrıca Bir diğer önemli uyarı ise kiraz detoksuna başlamadan 3 önce kırmızı et, kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek gibi gıdalardan uzak durmalısınız. Bu şekilde detoksun etkisini artırabilirsiniz.
2. Karpuz diyeti (detoksu) 18, 19, 20 Ağustos
18 Ağustos’ tan başlayarak 20 ağustosa kadar 1. detoks programının aynısını uygulayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.