Kombin Önerileri

Abiye Elbiseye Çanta ve Aksesuar Seçimi ve Kombini

Abiye kıyafetler, günlük kullanımımız dahilinde olmadığı için kumaşları ve modelleri ile özel tasarımlardan oluşur. Kokteyl, nişan, düğün gibi özel günler için tercih edilir.

Abiye çanta seçimi

abiye | Moda Ve Kombin Önerileri
abiye

Elbisemize verdiğimiz önem kadar abiyemizle tercih ettiğimiz aksesuarlarımız da bir o kadar önemlidir.

Kıyafetimize uymayan ayakkabı, çanta, aksesuar zarafetimizi bozabilir. Onun için bu detaylara çok dikkat etmelisiniz.

Uyum derken abiyeye uygun çanta modelleri, ayakkabı modelleri  aynı renkler ya da birbirine yakın renkler değil üzerindeki taşların şekline kadar her şey muazzam bir detay içinde olmalıdır. Ayakkabının tarzı kıyafette can bulmalı, üzerindeki taşlar ve süslemeler çantanız ile ilişkili olmalıdır. Ayakkabınız ile çantanızı aynı renk tercih edebilirsiniz.

Ancak son zamanların modası olarak abiye ve ayakkabı aynı renk olabilir. Çantayı farklı renk seçebilirsiniz. Eğer ağır ve şatafatlı taş süslemeli bir kıyafet seçecekseniz çantanızı sade tercih edebilirsiniz. Böylece elbisenizin modeli daha ön planda olur.

Abiye Elbiseye %C3%87anta ve Aksesuar Se%C3%A7imi ve Kombini | Moda Ve Kombin Önerileri

 

Bunun yanında elbisenizin kumaşı parlak ise mat deri çanta yerine rugan çantaları tercih etmenizi öneririz. Bu tarz daha doğru yöntem olacaktır. Kısacası parlak kumaşlı abiyeler için parlak kumaşlı çanta modelleri ve aksesuarlar tercih etmelisiniz.
Abiye Elbiseye Uygun %C3%87anta ve Aksesuar Kombini 1 | Moda Ve Kombin Önerileri

Bu yıl abiyelerde pastel tonlar ön planda. Pastel tonlara sahip kıyafetiniz için aynı renge sahip pastel tonlarda ayakkabılar seçebilirsiniz. Abiye tercihinde aşırı sade kıyafet seçtiyseniz daha çekici olmak için taşlı çantalar ve ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Fakat çok aşırı abartılı taşlı parçalar seçmemenizde fayda vardır.

Hangi renk çanta alınmalıdır

Abiye Elbiseye Uygun %C3%87anta ve Aksesuar Kombini 2 | Moda Ve Kombin Önerileri

Takılara gelirsek abiye ve takı ayrılmaz bir bütündür. Kullanacağınız aksesuarlar tercih ettiğiniz kıyafetlere bağlı. Kıyafetin, modeli, rengi ve nasıl bir kutlama da giyeceğinize göre değişebilir.

Eğer yaka dekolteli elbiseye sahipseniz iri küpeler tercih edebilirsiniz. Askılı veya kısa kollu kıyafetler tercih edecekseniz taşlı, ince bilezikler iyi olacaktır. Bunun üstüne bir de elbiseniz mavi veya kırmızı ise elbiseniz çok güzel olacaktır.

Abiyeye Göre Çanta Modelleri ve Modası Resimleri

Abiyeniz beyaz ya da siyah renkli ise pırlanta benzeri aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Ancak elbiseniz ta süslemeye sahipse, aksesuarlarınızı da fazla abartmamakta fayda vardır.

Eğer klişeleri seviyorsanız siyah veya pastel tonlara sahip kıyafetinize aksesuar olarak beyaz inci tercih edebilirsiniz.

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir