2019 Kış Modası Trendi Triko ve Kazaklar

2019 Kış Modası Trendi Triko ve Kazaklar
30 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 127 kez okundu.

Bu sene hangi triko ve kazakların trend olduğu, mağazalardaki raflarda gördüğümüz desenleri yazımıza aldık. Bu kış şüphesiz ki Ekose ve leopar havası estiğini görüyoruz. Her kadının bu kış, gardırobunda bu desenlerden oluşan parçaları bulundurmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu yıl trendleri ile birlikte adeta geçmiş zamana yolculuk yaptık. 80’li ve 90’lı yılların modası tekrar yerini almış durumda anlayacağınız.

Soğuk günlerin gelmesi ile size ne giyeceğiniz konusunda birkaç ipucu vermek için bu konuyu kaleme aldık. Bakalım 2019 sonbahar-kış modasında hangi triko ve kazaklar trend, hangileri daha çok dikkat çekiyor.

Öncelikle sizler için mağazaları gezmek ile işe koyulduk. Pullu kazaklar, bu yıl oldukça göz dolduruyor. Geçen yıl alamadığınız ama çok pişman olduğunuz düşük omuzlu trikolar da her mağazada mevcut. Neon renkler bu yıl da raflarda yerini almış durumda. Benim önerim uzun boylular için uzun salaş trikolar tercih etmeleri, kısa boylu iseniz uzun trikolardan acilen uzaklaşmanız yararınıza olacaktır. Çünkü bu sizi daha da kısa gösterecektir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, enine çizgilerin kişiyi olduğundan daha kilolu göstereceğidir. Bu nedenle kiloluysanız boyuna çizgileri tercih edin.

Bu sene kendine aşık ettiren triko ve kazaklar hiç şüphesiz ekoseli olanlar. Bildiğim kadarıyla İskoçya’dan tüm dünyaya yayılmış bir desen.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git