En Güzel Trend Halka Küpe Modelleri

En Güzel Trend Halka Küpe Modelleri
8 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

En Güzel Trend  Halka Küpe Modelleri

Birçok insanın çocukluk çağlarından aşina olduğu halka küpeler, zamana meydan okumaya devam ediyor. Özellikle 90’lı yılların gözbebeği olan halka küpeler yeni sezonda, yeni model ve yorumlarla sevenleriyle buluşuyor.

Büyük Halka Küpeler

Küpede trend 2018 yılında da değişmedi. Geçmişten bu yana ünlü-ünsüz birçok insanın küpe konusundaki ilk tercihlerinden olan büyük halka küpeler, artık daha fazla model seçeneğiyle göz dolduruyor. Nostaljiden vazgeçemeyenler için düz, sade modellerin yanı sıra, yeni trendde daha maksimal büyük halka küpe seçenekleri de mevcut.

Küçük Halka Küpeler

Daha zarif bir görüntü arzu eden halka küpe severlerin adresi ise 2018 yılındaki alternatif çokluğu sayesinde, küçük halka küpeler oluyor.

Yarım ay, hafif kalın, biraz eğik görünümlü, küçük taşlarla bezeli, soru işareti çengelli, iç içe geçmiş minik halkalar, kardan adam biçimli ve daha birçok çeşidi bulunan küçük halka küpeler, hem nostalji severlerin hem de modern tarzından ödün vermek istemeyenlerin ortak buluşma noktası niteliğinde.

Modası Hiç Geçmeyen Bir Tarz Halka Küpe

Halka küpelerin spor şıklığı ön plana çıkarılmak istendiğinde, dikkat çekici gözlüklerden ya da küpeyi gölgede bırakacak tarzda aksesuar ve kıyafetlerden kaçınmak gerekir.

Geçmişin zarif şıklığını bugüne taşımak isteyenler içinse, orta boy halka küpelerin değerini her zaman koruyacağını belirtmekte fayda var.

Podyumdan Sonra Sokakta Halka Küpe Modelleri

Tasarımcılar ürünlerini geçmişten ilham alarak meydana getirmeyi sürdürüyor. Halka küpelere, Hussein Chalayan, Balmain başta olmak üzere ünlü moda evlerinin koleksiyonlarında sıkça rastlıyoruz. Halka küpenin her rengi, her tarzdan kıyafetle uyum gösterebilir nitelikte olsa da, sezonun öne çıkan renkleri siyah, altın ve gümüş.

Küçük halka küpeler birden fazla olmak üzere kullanılabilir. Gelenekselden kopmak istemeyenler için, büyük sallantılı halkalar varlığını daima sürdürecek gibi görünüyor. Trend Halka Küpe Modelleri içinde en çok tercih edilenlerden biri de yüzük boyutlarında halka küpeler. Renkli taşlarla bezeli olanların yanı sıra, ortasında tek taş yer alan halka küpe modellerine de rastlanabiliyor. Kalın, büyük, altın renkli halka küpeler de sadeliğin şıklığını yakalamak isteyenler için ilk sıralarda yer alıyor.

Etiketler:

En Güzel Trend Halka Küpe Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sayer dedi ki:

    Evet bu modeller genel de her kıyafetle gidiyor ,şık olmak özen gerektirir hem diğer büyük küpeler gibi oraya buraya takılmıyor 🙂

  2. Ece Canım dedi ki:

    2018 Halka Küpe Modelleri gerçekten çok güzelmişşş

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git