Prenses Gelinlik Modelleri


Prenses Gelinlik Modelleri

Evliliğin en önemli parçalarından biri de gelinliktir. Düğün hazırlıkları tamamlandıktan sonra sıra en önemli parçaya geldiğinde bayanlar kararsız kalabilmektedir. Tüm gözlerin sizin üzerinizde olduğu düğün gününüzde elbette gelinliğinizin de özenli olmasını istersiniz.

Gelinlik tercihlerinde en çok beğenilen modellerinden biri de prenses gelinliklerdir. Prenses gelinlikleri belden kabarık ya da A kesim olarak tercih edebilirsiniz.

prenses-gelinlik-modelleri2017 Prenses Gelinlik Modelleri arasında özellikle dantel detaylı modeller ön planda olacaktır. Özellikle etekleri Fransız güpürlü modeller sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Prenses gelinlik modelleri tercih edilirken vücut tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Uzun boylu kişiler balık modelleri tercih edebileceği gibi belden kabaran prenses modellerini tercih edebilirler. Bunun yanı sıra daha kilolu olan kişilerin de A kesim modelleri tercih etmesi gerekmektedir.

2017-prenses-gelinlik-modelleriPrenses model gelinlik tercih edilirken tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Prenses model gelinlik tercihlerinde sırt dekolteli modelleri de tercih edebilirsiniz. Sırt dekolteli modeller tercih edilirken çok fazla derin dekolte kullanmamaya özen göstermelisiniz. Balık ve modeller ile derin sırt dekoltelerini tercih edebilirsiniz. Fakat prenses modeller yeteri kadar kabarık olduğundan dolayı gösterişi yalnızca tek bir alanda toplamanız yeterli olacaktır.

2017 prenses gelinlik modellerinde özellikle çiçek ve kelebek detayları gibi daha doğal ve doğa ile iç içe desenler hâkim olacaktır. Kullanacağınız el çiçekleri ve çiçekli gelin taçları ile gecenin dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz.


  1. Ugurol Kashani Mart 19, 2017
  2. Tuna Demiroren Mart 28, 2017
  3. Karakalpak Ertug Nisan 21, 2017
  4. Pervin Turkyilmaz Nisan 29, 2017
  5. Goktug Basar Mayıs 18, 2017
  6. Doga Aygun Haziran 27, 2017
  7. Candan Sarica Temmuz 10, 2017
  8. Servet Kozen Eylül 2, 2017

  Yorum yap