Farklı At Kuyruğu Modelleri


Kadınların  vazgeçemedikleri ve oldukça kullandığı saç modeller arasında at kuyruğu modelleri vardır. Modeller gittikçe o kadar değişti ki, at kuyruğu modelleri de değişime uğradı. Birbirinden güzel ve farklı modelde şuan karşımıza çıkmaktadır.

Klasik bir at kuyruğu modeli yapmaktan sıkıldıysanız bu yazımız baya ilginizi çekebilir. Çünkü sizlere, farklılık yaratmak istiyorsanız birbirinden farklı modelde ve güzellikte at kuyruğu modellerini göstereceğiz.  Bu modellerle görenleri saçınıza hayran bırakacaksınız.

Kadınların en çok kullandığı modeller, örgülü at kuyruğu ve dalgalı at kuyruğu  modelleridir. Örgülü yapım zor gibi gözükse de sonucunda saçınız çok hoş gözükecektir. Örgülü saçların içerisinde en havalı ve güzel duranı da tek taraflı örgü tarzıdır. Bu tek taraflı örgülü modellerle inanın çok hoş ve dikkat çekici olursunuz.

Yeni saç trendlerinin biri de minimalist modellerdir. Bunun popülerliğinin artmasının nedeni de, kısa saç kullanımı artmıştır. Kısa bir saça sahipseniz klasik at kuyruğu modellerinden ziyade farklı model uygulayarak güzel bir görünüm elde edersiniz.

Bir diğer model ise, bombeli at kuyruğu modelidir. Günlük kullanım olarak düşünülse de özel günlerde de bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Abiye model elbiselerle de bence saçınız gayet güzel durabilir.

Birbirinden Farklı ve Güzel At Kuyruğu Modelleri


  1. Bener Samdereli Temmuz 27, 2017
  2. Aysun Yanki Temmuz 27, 2017
  3. Aysun Yanki Temmuz 27, 2017
  4. Aysun Yanki Temmuz 28, 2017
  5. Doga Aygun Ağustos 2, 2017
  6. Servet Kozen Ağustos 2, 2017
  7. Cemil Koyuncu Ağustos 8, 2017
  8. Bener Samdereli Ağustos 21, 2017

  Yorum yap