Dantel Elbise Modelleri ve Kombinleri


Dantel elbise, zerafeti ile her zaman ön plana çıkmaktadır. Modası hiçbir zaman geçmeyen dantel elbise modellerini marjinal formda hazırlanmış aksesuarlar ile birlikte kombinleyerek farklı bir hava yaratabilirsiniz. Aklınızda dantel elbise almak varsa, bu yazımızı okuyarak fikir üretebilir ve kombin planlamanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Pileli Mini Dantel Elbise Kombinleri

Tarz ve fresh bir görünüm yaratmak isteyen hanımların vazgeçilmezleri arasında pileli mini dantel elbise modelleri yer almaktadır. Kusursuz ve oldukça şık görünmenize yardımcı olacak  pileli mini dantel elbise modellerinin altına ayakkabı tercihi olarak yumurta topuk modellerini kombin edebilirsiniz.

Krem Renkteki Dantel Elbise Kombinleri

Krem dantel elbise modelleri, gece partilerine damgasını vuran modellerdir. Krem renkteki dantel elbise modeliyle tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu renkteki elbise modellerini gold (altın) kaplama aksesuarlar ile birlikte kombin yaparak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Bu tarz elbise modelinin altına da ince topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Diz Altı Dantel Elbise Kombinleri

Klasik bir tarzınız varsa diz altı dantel elbise modelleri tam size göre. Bu tarzda elbise modelleriyle marjinallik elde etmek istiyorsanız kalın tabaklı ayakkabı modellerini ya da Oxford model ayakkabılar ile kombin edebilirsiniz. Oxford model ayakkabılar ayriyeten sizi modern bir görünüme de kavuşturur.

 

 

 

 


    1. Tuna Demiroren Ağustos 17, 2017
    2. Turkdogdu Akbay Ağustos 19, 2017
    3. Eroz Sakir Ağustos 25, 2017

    Yorum yap