2017 Sonbaharında Öne Çıkan Modeller Neler Mi? 2017 Sonbahar Modası


2017 Sonbaharında Öne Çıkan Modeller Neler Mi? 2017 Sonbahar Modası

2017 Sonbaharında Öne Çıkan Modeller Neler Mi? 2017 Sonbahar Modası. Yaz ne kadar etkisini sürdürse de sonbahar aylarına giriş yaptık. Modayı takip etmeyi seven, trendi yakalamak isteyen kadınlar için bu yazımızda 2017’nin sonbaharında trend olan modelleri, desenleri paylaşacağız. İşte 2017 sonbahar trendi

Vücuda Oturan Takımlar 

Takım elbisenin sadece meslek gereği giyilebileceği düşüncesi vardı ve çok önceden bu düşünce yapısı değişti. Son zamanlarda maskülen tarzın ortaya çıkmasıyla birlikte kadınlar pantolon-ceket takımlarını epey tercih eder oldu. Bu sonbaharda da bu tip vücuda oturan takımlar öne çıkıyor. Özellikle de kırmızı renk takımlar. Sonbahar kombinleri 2017 seçimlerinizi kırmızıdan yana yapabilirsiniz.

Çizgili Parçalar

Geçtiğimiz ilkbahar aylarında gökkuşağı renklerinden oluşan çizgiler ön plandaydı. Sonbaharda ise bu renkli çizgilerin yerini klasik renkler almakta.

Payetler

Son zamanlar payetler popülerliğini iyice arttırdı. Sıklıkla karşımıza çıkan payetli parçalar, bu sonbahar aylarında da karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Haki Renk

2017’nin kış aylarında  sokaklarda, insanların üzerinde haki renkteki parçalara çok rastladık. 2017’nin sonbaharında da birçok marka, koleksiyonlarında haki rengi sıklıkla kullanmış. Bu sonbaharda haki renklerle oluşturulmuş kombinler öne çıkmaktadır.

Kalın Hırkalar

Düşünüldüğünde kalın hırkaları, gece elbiselerinin üzerinde görmek bize tuhaf gelebilir. Çünkü genel olarak gece elbiselerinin üzerine şık bir ceket tercih edilir. Fakat artık bu kalın hırkaları, gece elbiselerinin üzerinde görmek de mümkün. Sonbaharın vazgeçilmezi olan kalın hırkalar her kombinde karşımıza çıkabilir.

Pileli Etekler

Hemen hemen herkesin üzerinde pileli etek görmüşüzdür ve görmeye de devam edeceğiz gibi. Bu sonbahar aylarında da pileli akım devam ediyor.  Özellikle de topuklu ayakkabılar ile kombinlenmiş midi boydaki pileli etekler öne çıkmakta.

Hayvan Desenleri

2017 sonbahar trendi dahilinde neredeyse her giyim parçalarında hayvan desenleri dikkatleri üzerine çekecek.

Kare Desenler

Zamansız ve klasık olan bu kare desenleri, sonbahar aylarında da oldukça tercih edilen parçalar arasında yerini alıyor.