Yeni Sezon Gelinlik Modelleri


2017 gelinlik

Moda kategorisinde yayınladığığımız 2017 gelinlik ve gelinlik modellleri gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

gelinlik modellleri

Dünyadaki her genç bayanın ömründe bir kez giymek dilediği giyim gelinliktir. Gelinlik yalnız bir merasim giysisi değil aynı süre da mukaddes bir kıyafettir. Gelinlikler bayanların ömründe en fazla 2 kere giyindikleri bir kıyafettir. Fakat bu büyük bir mutluluğun simgesidir. Bundan 50-60 yıl önce dahi düğün, nikahlarda gelinlik kullanılmaktaydı. Her yıl gelinliklerin modası değişmiş olduğu gibi bu yılda gelinliklerin modası değişmektedir.

kabarık gelinlik

kabarık gelinlik

Her yıl modaya münasip olarak tasarlanan gelinliklerin 2017 gelinlik modelleri bütün genç bayanların dikkatini çekti. Dantel işlemeli parlak gelinlikler ileriki senenin modası olacağını işaret ediyor.

balık gelinlik

balık gelinlik

Önceki yıllarda gelinlikler yalnız düz olurlardı. Mesela üstünde hiçbir nakış ya da dantel işlemeleri yoktu. Gelinlik tasarımları hazırlayan stilistler genç bayanların düşüncesine giderek 2010 gelinlik modellerinde bu açıkları kapatacak gibi duruyor. Mevzu resminden de anlayacağınız gibi önümüzde ki yıl evlilik çağındaki bayanlar için muhteşem gelinlikler olacak gibi duruyor.

Straplez gelinlik modelleri

Straplez gelinlik modelleri

dantel detaylı gelinlik

dantel detaylı gelinlik

balık gelinlik

balık gelinlik

balık gelinlik

balık gelinlik

gelinlik

gelinlik

Carolina Herrera Gelinlik 2014 Yaz

Carolina Herrera Gelinlik 2017 Yaz


    1. Pervin Turkyilmaz Nisan 2, 2017
    2. Mert Yalaz Nisan 19, 2017
    3. Candan Sarica Mayıs 21, 2017
    4. Doga Aygun Temmuz 22, 2017

    Yorum yap